Anketa

Článek je pro mě
Poselství 50.44% (57)
Děkuji moc 12.39% (14)
Vyjasnění 13.27% (15)
Nadčasová odpověď 11.50% (13)

Srdečně děkuji za jakoukoliv formu odměny. 

Číslo účtu -  7861060277/0100     IBAN - CZ8201000000007861060277

Pokud usoudíte, že by článek pomohl někomu dalšímu s láskou předávejte....

2.advent 6.12.2020

6. prosince v 12:09

heart„Láska“….přichází druhý advent v nejčistším spojení a propojení – v lásce, s láskou. Poselství pro dnešní den, čas... tak jak ho vnímám já.

Zamysli se a propoj se s tím, co cítíš na hrudi. Jsi ve svém rytmu? Žiješ svůj život s vášní prožitku? Či je zde pouhé přežívání….?

Je načase se osvobodit, už dlouho se sedělo nečinně pod stromem se založenýma rukama a dlouho se pozorovalo jaký film se odehrává. Zbývá si uvědomit, že hlavní roli v tomto filmu máte Vy! Každý jeden z Vás si zaslouží víc! Pokud bude chtít. Sebrat všude okolo rozházené, pohozené...sebehodnocení a snahu se zalíbit, sebedůvěru – většinou pošlapanou, sebelásku – sice mluvenou, ale nikoliv žitou a hrdost – tedy její zbytky…………..a máme návod! Vidím v těchto slovech „recept“...napsal jej sám MuDr. Život!!! Přidejte lásku, naději, zodpovědnost a soucit a máte v rukou přesně tu směs, která čeká jen na vaši kouzelnou formulku.

„Ochotně sdílej své dary. Přicházejí k Tobě vlny inspirace a lásky, už se nebraň a vykroč.“

Teď se můžete zaměřit opět na čísla           1      2     3

 

Ti, co zvolili č.1 – Jste příliš logičtí a chladní vůči sobě. Připusťte, že existuje něco mezi nebem a Zemí a prostě některé věci si vysvětlit nedokážeme, prostě a jednoduše se dějí|! Kouzlo přítomného okamžiku v naději a s vírou! Je jedno, čemu nebo v co věříte…..ale nepochybujte o tom. Pokud dojde na pochybnosti o to v co věříte, jste rozkolísaní a chybí vám rovnováha! Ovlivní to celý váš postoj, je bez síly, vitality a právě si koupilo jízdenku směr stanice Nemoc. Jste pod vyšší ochranou, nechte si ať se Vám věci stanou a dějí se.

 

Ti, co zvolili č.2 – Rozhodujete se v rozporu s tím, co cítíte...spíše je to o tom, že někdo tato vaše rozhodnutí očekává a vám chybí sebereflexe si věci tzv. ustát! Má někdo více argumentace? Je to v po řádku, tak ať má...vyjděte, učiňte krok a potom další k vlastní úctě v sebe a své činy. Mějte respekt vůči svým krokům a svému hlasu...no zvenčí prostě nic nepřijde, když si ho/to nedopřejete sami!!! Zde více platí Co do do všeho vložíte – vrátí se vám zpět! Pokud vložíte NIC – to nic se zdvojnásobí a ještě s patřičným kopancem do zadnice vám ukáže, že nevyužíváte šance a možnosti, které Vám přicházejí! „Spojte se s nebesy, opřete se o svou víru….Požádejte a bude Vám dáno!“

 

Ti, co zvolili č.3 – A trojky...no Vy si prostě už konečně začněte věřit!!! Vaše intuice se může strhat, aby ukázala co a jak a Vy plácáte tou rukou jako kdybyste odháněli obtížný hmyz! A teď jedeme z kopce, i když se Vám to nemusí líbit! Je to o bolestivém odchodu, protože jste doufali, věřili a dělali vrtule ...ale když ustoupíte ze situace, podíváte se na ní z nadhledu. Prostě si přiznáte, že nemáte soucit se sebou samými! To jak láskyplně se vší jemností pečujte, věnujete se těm druhým stranám, prostě chcete taky nazpět! Zasloužíte si víc! Nebojujte se sebou, dali jste do toho již úplně vše a je načase jít dál. „ Vaše třetí oko je otevřené. Spatříte pravdu v celé její nahotě...následujte svou intuici. Jste v bezpečí ... dovolte, ať se stane zázrak!“

 

Tak…..bronzová neděle promluvila se vší možnou intenzitou! Přeji vám všem krásné adventní dny plné uvědomění , lásky a požehnání…..

s láskou Pavka Burdováheart

 

 

Free fotobanka : Červené, Dovolená, tma, dva, svíčka, Vánoce, osvětlení,  výzdoba, hořet, vánoční dekorace, Vánoční čas, rozjímavý, událost,  prosinec, světlo svíček, před Vánoci, plamen svíčky, adventní věnec, vrtal,  vánoční šperky, adventlich, Druhý

© 2015 masazepavka.cz