Anketa

Prosím kartu č.
1. 60.00% (168)
2. 40.00% (112)

Karty k úplňku 17.6.2019

16. června v 08:41

Karty k úplňku dne 17.6.2019

Tento úplněk je ve znamení Střelce – živel Ohně a co má pod svou záštitou? Játra, stehenní kost, křížovou kost, kostrč, kyčelní svalstvo, kyčelní kloub, bederní obratel, bederní svalstvo. Primárně tedy čakry fyzické 1,2,3 a hlavně čakru č.1 – což jsou všechny pevné části v těle, kosti, svaly, krev...barva červená.

Na psychické rovině je řešena pevná půda pod nohama. To, co jsme si naložili, aby nás dostalo vpřed, abychom se hli z místa...je to ješště v našich silách? Zvládneme to? Nebalancujeme již příliš? Zrekapitujme si důvody, proč to děláme....budete překvapeni, ale nemusíte. Vše co děláte, prostě dělat chcete. Tvoříte si dlouhé nesmyslné seznamy a potom se divíte, že nestíháte a nejste dokonalí. A protože mince má dvě strany, tak je ještě ta strana, ta skupina lidí, kterým je naopak doporučeno do něčeho jít. Chybí odvaha, chuť, adrenalin něco v životě změnit a konečně si vzít, co jim náleží! Tady je naopak stagnace. Zde se uvázlo na nějakém konkrétním, pečlivě vybraném problému, proč to nejde...většinou za tím vším stojí strach, obava, že nebudete dost dobří a to už vypovídá o dalších dvou čakrách. Takže tento úplněk tedy rozfajruje ten správný ohýnek k tomu, aby bylo možné vyřešit, dotáhnout a odříznout to, co tíží a vyvést z vyrobeného chaosu – nalezení rovnováhy.

Takže teď k samotným kartičkám...budou dvě a postup všichni znáte. Nechte na sebe obrázek působit a prostě ucítíte, který si vás vybral, který vám má, co říct....tak hurá do toho. Přeji každému přesně ty odpovědi, které potřebuje....krásný den, s láskou Pavka Burdová

Není k dispozici žádný popis fotky.

Chcete-li podpořit mou činnost finančním příspěvkem, s láskou a vděčností ho přivítámheart

Číslo účtu -  7861060277/0100     IBAN - CZ8201000000007861060277

 

Srdečně děkuji za jakoukoliv formu odměny. Pokud usoudíte, že by článek pomohl někomu dalšímu s láskou předávejte....

 

© 2015 masazepavka.cz