Anketa

Prosím mandalu č.
1. 59.55% (184)
2. 40.45% (125)

Karty k úplňku 18.5.2019

15. května v 05:59

Karty k úplňku dne 18.5.2019

Tento úplněk je ve znamení Štíra. A orgány, které jsou náchylnější a citlivé...minimálně stojí za naši pozornost jsou pohlavní orgány, pohlavní žlázy, vaječníky, prostata, stydká kost, geny, konečník, močová trubice....tedy je to celé o čakře č.2 – barva oranžová...co se řeší... emoce, vztahy, řízení, tvořivost, smyslnost, touha, sexualita. Vyrovnané vlastnosti pozitivní vztah k tělu, tedy svému – mám se rád/a, schopnost kreativity, poziivitní pohled na svět a život. Schopnost nechat věci jít. Otevřenost, hojnost, emocionální stabilita. Nerovnováha se projevuje žárlivostí, pocitem méněcennosti, sebeobviňováním, reprodukčními problémy, závislostmi např.emocionálními, vztahovými. Informace „Já si nezasloužím“ různá traumata, deprese, úzkosti, strachy. Jen tak se tomu neříká pánevní dno....někam to nezpracované padat musí, že. A když se chceme odrazit, nejlépe to jde ode dna!

A co nám chce tento úplněk říct? Je čas vyrazit kupředu a trochu zabojovat, již dlouho to bylo o nečinnosti, netečnosti, ale tyto věci se týkají osobně nás všech!

Tedy zkuste změnit svá ustrnulá stanoviska a začněte se dávat na první místo žebříčku hodnot. Nenechávejte sebe na ažpak....pokud se u vás objevují problémy s výše uvedenými orgány, už opravdu není čas ztrácet čas. Takže....zde jsou 2 karty(symbolicky jako druhá čakra se to dnes ponese v duchu č.2 - nepište si tedy prosím o kartu č.3) a opět mandaly. Účinek je několikanásobný...nejen, že se zaměříte na svá témata, ale mandala i úlevně a podpůrně působí. Uvidíme se u dalšího článku v den úplňku. Do té doby se opatrujte, přeji krásný den....Pavka Burdová

Chcete-li podpořit mou činnost finančním příspěvkem, s láskou a vděčností ho přivítámheart

Číslo účtu -  7861060277/0100     IBAN - CZ8201000000007861060277

 

Srdečně děkuji za jakoukoliv formu odměny. Pokud usoudíte, že by článek pomohl někomu dalšímu s láskou předávejte....

© 2015 masazepavka.cz