Anketa

Prosím si kartu č.
1. 42.03% (203)
2. 27.33% (132)
3. 30.64% (148)

Karty k úplňku 19.4.2019

17. dubna v 09:37

Krásný den...

opět je zde úplněk a stejně jako minulý úplněk, opět ve Vahách – Vzduch – Vztahy a je potřeba, to co se minulý měsíc započalo, také dokončit. Řečí vzduchu...rozproudit, rozpohybovat, rozfoukat a vnést čerstvý vítr z hor do všeho, co tleje, hnije a smrdí – pokud nechcete smrádek, ale teplíčko.. Takže nebudu opakovat informace, které již byly napsány minulý měsíc. Jen vypíchneme, co bychom neměli extrémně zatěžovat a spíše podpořit....ledviny, močovod, močový měchýř, žíly, kůže jako orgán doteku, slinivka, insulin, glukagonPsychosomatiku zmíněného naleznete zde ...http://www.masazepavka.cz/clanek/karty-k-uplnku-21-3-2019/ .

Primární podporou pro ledviny je Kordyceps.

Jedna změna ovšem s tímto úplňkem přichází a to výběr karet ...přišly mi pro vás Mandalyheart

Úplně nebude překvapení, že svému vedení naslouchám, takže foto je tak trochu z jiného těsta a bude i jinak působit na vaše oči. Téma úplňkových karet se vždy přímo odráží ve vašich životech. Kdo hledá odpovědi, spolehlivě je najde, kdo nechce vidět, prostě neuvidí. Posun někdy bolí, ale záleží na každém jak příležitost uchopí...zda z příležitosti učiní zkušenost, prožitek, který ho posune dál...k vnitřní rovnováze, klídku, životu bez hořkosti v ústech z neustále se opakujících situací. Vesmír je úžasný, bude posílat opakující se, dokud nebude pochopeno. A kde? Ano přesně, v každodenním životě, v našich vztazích aneb “neunikneš, holube“

V tu chvíli přichází to rozhodnutí....chcete nebo nechcete s tím vlastně něco dělat? Pokud jen přijmete, jdete do rezignace a pomyslně sami nad sebou máváte rukou...že už se to nevyplatí, to už nemá smysl a bez šťávy a chuti si smrdíte na místě – ovšem tam doporučuji si nestěžovat, protože máte přesně to, co jste chtěli.

V opačném případě, se podpoří záměr harmonie, nová síla do žil a s energií hopíka bez hopsinkové štávy si frčíme. Okolí sice nechápe a nevěří, ale to je naprosto jedno, protože jsme právě pochopili, že chceme život žít, ne přežít. S tím přichází ten blažený pocit na hrudi, přetékající srdce láskou v rovnováze hlavně v sobě a k sobě, protože ...jak všichni víme....vnitřní utváří vnější!

Takže směle do výběru moji milý,léčivé mandalky jsou zde pro vás. Přeji krásný den a v pátek naleznete info k výběru...těším se na telefonické konzultace i osobní setkání....Pavka Burdová

Chcete-li podpořit mou činnost finančním příspěvkem, s láskou a vděčností ho přivítámheart

Číslo účtu -  7861060277/0100     IBAN - CZ8201000000007861060277

 

Srdečně děkuji za jakoukoliv formu odměny. Pokud usoudíte, že by článek pomohl někomu dalšímu s láskou předávejte....

 

© 2015 masazepavka.cz