Anketa

Prosím si kartu
č.1 54.97% (166)
č.2 45.03% (136)

Karty k úplňku 21.3.2019

19. března v 11:04

Krásný den,

dnes je tedy opravdu vyslunínoangel...no paráda. 

 Krásný den pro další rozhodnutí, blíží se další úplněk roku 2019 a že to zase bude síla a jízda. Tentokrát ve znamení Vah - Vzduch...pozornost bychom měli zaměřit na naše ledviny, močové ústrojí, žíly, kůži jako orgán doteku, slinivka a její hormony inzulin a glukagon(tyto hormony jdou proti sobě...svou funkcí vytvářejí rovnováhu cukru v těle.

Pokud si rozebereme jednotlivé orgány, co nám chtějí říct, na co se máme podívat a zaměřit. Ledviny...párový orgán, tedy vlastně vztahový orgán. Jejich síla, či slabost odráží sílu vztahu, který se žije. Většinou se týká našich nejbližších. Močové ústrojí, měchýř - Stav močového měchýře ukazuje, jak umíme snášet a vypouštět tlak života. Problémy s ním většinou ukazují na rozzlobenost na partnera nebo vůbec opačné pohlaví, obviňování všech. Eliminujte myšlenky, které prostě a jednoduše nepotřebujete. Žíly, samozřejmě úzce souvisí s lymfou a s vodou v těle tedy i ledvinami - vždy všechno se vším, že? Pokud cokoli brání v průchodu, volného proudu může to poukazovat na to, že se danou věcí odmítáte zaobírat, ale tím si stavíte další překážky...cholesterol, tuky...křečové žíly..Kůže jako org.doteku...vysvětlení může být spousta, ale většinou se dostanete k tomu, že pokud je nějaký problém na kůži, ukazuje na vnitřní problém, který se člověka hluboce dotýká. Je tam zloba, nebo smutek a kůže jako mapa může poukázat na nahromaděný problém. Slinivka - a jsme opět u lásky, vztahů s nejbližšími. Slinivka je jejím orgánem. Jak jsme schopni dávat a přijímat lásku. Jak moc jsme v rovnováze s tím lásku dávat a přijímat. No vidíte, už toto samo by možná jako info k úplňku mohlo stačit.

Pokud jste zjistili, že s těmito orgány je již něco v nepořádku. Začněte se o sebe zajímat více, začněte se hýčkat...v prvních krůčcích to uvědomění nemusí být snadné, může i zabolet, ale pokud chcete se svým životem něco udělat a už nechcete být jen přihlížející, fňukající oběť, ten krok je na vás. Malá změna, na dnešek mi přišly karty dvě....jako ve vztahu(tedy po většinou, žewink) Karty si vás opět neomylně vyberou a informaci najdete zde na FB s odkazem na mé stránky oddělení blog ve správný čas. Přeji všem krásný den, šťastnou ruku ve výběru a na všechna osobní setkání s Vámi se už teď teším....Pavka Burdová

 

Není k dispozici žádný popis fotky.Není k dispozici žádný popis fotky.

Chcete-li podpořit mou činnost finančním příspěvkem, s láskou a vděčností ho přivítámheart

Číslo účtu -  7861060277/0100     IBAN - CZ8201000000007861060277

 

Srdečně děkuji za jakoukoliv formu odměny. Pokud usoudíte, že by článek pomohl někomu dalšímu s láskou předávejte....

© 2015 masazepavka.cz