Anketa

Článek mi přináší
Pochopení 25.93% (125)
Úlevu 21.16% (102)
Sílu 18.05% (87)
Energii 20.95% (101)
Rozhodnutí 13.90% (67)

Pro podporu mé činnosti finančním příspěvkem...

Číslo účtu -  7861060277/0100     IBAN - CZ8201000000007861060277

 

Srdečně děkuji za jakoukoliv formu odměny. Pokud usoudíte, že by článek pomohl někomu dalšímu s láskou předávejte....

Novoluní 1.8.2019

31. července v 19:55

Novoluní 1.8.2019

Toto novoluní je ve znamení silného Lva...krále zvířat...živel oheň...slunce ..i jeho hříva připomíná paprsky slunce. Majestátnost, ladnost, velké srdce, přirozená autorita, osobitý temperament a vyzařující energie.

Tento den ovlivňuje srdíčko, krevní oběh, krevní tlak, srdeční puls ...primárně tedy čakru číslo 4...což je Anáhata...barva této čakry je zelená, uprostřed růžová....symbolika obalu a jádra. Tato čakra nám může ukazovat otázky typu...Co již nedokážu přenést přes srdce? Co nedokážu vydýchat? Psychosomatika nám říká....

Srdce – představuje centrum lásky a radosti. Dlouhodobý emocionální problém značí, že člověk nežije v radosti. Poukazuje na nespokojenost, citovou nenaplněnost, zatvrzelé srdce, je zde napětí a stres. Bohužel se nedaří ani řešit věci z nadhledu....Člověk odpírá sám sobě skutečné pocity radosti a staví na první místo peníze, postavení, kariéru, hmotu... Člověk nemocný se srdcem neposlouchá své pocity, ale jen svůj rozum. Sám se není schopen vydat na cestu srdce, protože je pro něho příliš bolavá. Uvědomit si věci do jejich podstaty a vidět srdcem, tedy pod povrch někdy není úplně populární, ale jedinou cestou k uzdravení a nalezení rovnováhy.

Energetické srdce se skládá ze šesti způsobů vyjádření....vděčnost, soucit, odpuštění, pokora, pochopení, srdnatost. Pokud tyto formy přenášíme do každodenního života tím, že je opravdu žijeme, umožňujeme srdci konat jeho plnou funkci a propojení s duší.

Krevní tlak - vysoký nebo nízký. Vysoký krevní tlak nám ukazuje, že dlouhodobě své problémy, emoce zavíráte tzv. pod pokličku...funkce papiňáku a u toho se snažíte vypadat, že se nic neděje, ale ono se děje uvnitř...vaříte, bubláte a vytváříte vnitřní tlak, sami na sebe! Jde vlastně i o projev vlastní nesvobody! Nalinkovaný život a stres narůstá, cévy se zužují a zaděláváme si na další možné problémy na fyzické úrovni.

Nízký krevní tlak je ukazatelem nerovnováhy, pocitu chybějící energie cokoliv udělat, nějak se za sebe postavit. Také může poukazovat na zaskočenost životem v partnerství, do kterého jste vstoupili, osamocenost, smutnost...čímž se na fyzické rovině nerozproudí krevní oběh.

Krevní oběhje spojen se strachem ze života nebo se sobeckostí (člověk má jen svůj pohled na svět), případně s nízkým sebehodnocením a sebeláskou. V tuto chvíli si můžete položit otázky...Jak zvládám svůj život? Dokážu žít tady a teď? Mám strach ze života? Na fyzické rovině nám informaci přináší chudokrevnost nebo-li anemie – Oslabené Já, chybějící účast, ztráta chuti do života. Nespokojenost v běžném životě, pocit, že vás náročné okolí utlumuje. Dlohodobé, trvající problémy značí, že lekce, které vám do života chodí ještě nebyly pochopeny, přijaty tak, aby jste se poučili. Neřiďte se informací zatvrzelého srdce, naopak, otevřete se posunu. Život není dogma, měňte postoje!

A o čem to tedy celé je? Učinit rozhodnutí, že se již nebudete držet starých křivd a zklamání. Že dokážete oddělit zrno od plev a konečně budete sami pro sebe hrát hlavní roli, co by zlaté zrno!!! Že dokážete žít všemi ctnostmi svého srdce a tím najdete nezbytnou rovnováhu ve svém životě – jak uvnitř tak navenek a jak nahoře tak dole.

Krásné novoluní se všemi příležitostmi si uvědomit, že příležitosti nedržíme jen ve svých rukou, ale že jsou všude kolem nás.....Pavka Burdová

Card: Kings Of Hearts by Decadia

 

© 2015 masazepavka.cz