Anketa

Článek je pro mě
Super 41.01% (89)
Uvědomující 28.11% (61)
Podpora v rozhodnutí 30.88% (67)

Novoluní 28.10.2019

27. října v 17:52

Tentokrát ve znamení vodního, emočního Štíra – takže na co se zaměříme? Na hloubku, všeho, co se dá uložit do nejhlubších vrstev a co se bude drát na povrch.

Že se nám to nelíbí? No to nemusí a protože to tam je již dlouho a neslouží to k vyššímu dobru každého z nás, je více než důležité se na to podívat a pořešit si další vrstvu, neřku-li vyřešit to celé!

Z orgánů si máme povšimnout a opečovávat ...pohlavní orgány, konečník, močovou trubici, pohlavní žlázy, vaječníky, prostata, stydká kost, geny.....tedy primárně první a druhá čakra. Psychosomatiku naleznete v předchozích článcích.

Při pohledu na tyto orgány mi přichází informace o uložených informacích v pánevním dnu. Něco, co zažijeme nejprve vidíme, jsme toho účastni...tedy tu situaci máme možnost vidět, slyšet a přemýšlet o ní. Pokud je to něco, co není v souladu s námi, tedy se nám to úplně nelíbí, možná není úplně jednoduché o situaci mluvit. Dost možná je to něco, co nedokážeme přenést přes srdce, nemůžeme to vydýchat, ani strávit.....a to něco v podobě bloku otravuje naše tělo. Vlastně se to může uložit kde chce po těle, ale pokud projde kompletním sítem, uloží se v pánevním dnu. Dost místa a spousta orgánů pro nezpracované emoce,strachy, obavy a jiné. To něco, tam sedí jako žába na prameni a pramen není schopen fungovat tak jako dříve.

Proto přichází info bolestí těla....podbřišku, různými jinými problémy, třeba i zánětlivými procesy, či hemeroidy, bolestivá menstruace, přílišné krvácení, ovlivněno může být i prožívání v sexuální oblasti. Z dalších problémů např. neschopnost počít dítě.

A co je poselstvím tohoto novoluní?

„Probuďte se. Je čas na bezstarostnost, hravost a spontánní chování. Buďte zase hraví jako malé dítě, přinášejte smích a radost do vašich životů. Vraťte se zpět do dětství, popřemýšlejte, co jste chtěli v životě dělat, co vás bavilo, co vás naplňovalo? Porovnejte s obsahem dnešních dní? Je tam něco z toho, co jste si přáli? Nebo jste se ocitli v rutině všedních dnů a úsměv máte ala kapr s koutky svěšenými dolů. Neplňte a neodškrtávejte pouze seznam co bychom, byste, by bylo zapotřebí, ale co vás dělá šťastnými a naplňuje váš život radostí. Vyžaduje to kompletní změny? Ano, ale stojí to za to!“

Bez radosti to opravdu nejde....prožívejme opět svět s údivem dítěte a tvořme ho prostě hezčí. Naše tělo nám poděkuje informací uzdravení a bezpochyby životem bez bolesti.

Přeji všem uzdravující uvědomění a nové semínko, které v tuto chvíli sázíme se nám brzy ukáže...krásné podzimní dny... Pavka Burdová

 

P.S. - Pokud cítíte, že potřebujete nasměrovat a pojmenovat přesně to své, jsem tu i pro vás. V případě zájmu mě kontaktujte nebo pište SZ.

Radio Flyer

Chcete-li podpořit mou činnost finančním příspěvkem, s láskou a vděčností ho přivítámheart

Číslo účtu -  7861060277/0100     IBAN - CZ8201000000007861060277

 

Srdečně děkuji za jakoukoliv formu odměny. Pokud usoudíte, že by článek pomohl někomu dalšímu s láskou předávejte....

© 2015 masazepavka.cz