Anketa

Článek mi dává
odpovědi 42.55% (157)
motivaci k rozhodnutí 30.62% (113)
rozhodnutí 26.83% (99)

Novoluní 3.6.2019

3. června v 09:15

Novoluní dne 3.6.2019

  • ve znamení Blíženců, den, který nese jméno – Kamarádství – což je celkem příznačné, když víme, že blíženec je 2v1. Na co se zaměřujeme dle psychosomatiky? Ramena, paže, ruce, dýchací orgány, průdušky, plíce, nervová propojení pro sensoriku a motoriku, krevní kapiláry (výměnný systém) Což značí...ramena – máte hodně naloženo, souvisí i s nastavením v oblasti hrdosti. Jste nebo nejste na sebe hrdí? Také zodpovědnost, někdy přílišná, někdy odmítání převzít zodpovědnost. Ruce - Dávat málo, nechtít nebo nemoci něco přijmout, nechopení se šance, neschopnost činu, dát věci do pohybu. Dýchací orgány - Nádech a výdech v sobě zahrnuje schopnost brát a dávat. Dýchání musí být harmonické, tak i braní a dávání v životě musí být v harmonii. Braní ve smyslu, zda nám ostatní dovolují svobodně dýchat a žít. Zda nám k tomu druzí dávají potřebný prostor a čas - nedusí nás! Dávání ve smyslu, zda umožňujeme druhým svobodně jednat a uvažovat. Zda je nesvazujeme, duchovně neznásilňujeme jejich křehké nitro příkazy a naplňováním ne jejich, ale svých přání!! Jestli je necháváme volně dýchat. Nedostatek pohlazení, soucítění a lásky. Takže, co nemůžete vydýchat?

    Takže to trošku shrnu – být sám sobě kamarádem, tím nejlepším přítelem, který si naslouchá a je schopen a ochoten pro sebe učinit rozhodnutí a následné vykročení, vyřešení všeho, co mi nevyhovuje. Zbavit se strachů – psychických nemocí vedoucích k úzkostem a depkám. To víte,že to není jednoduché, ale co jste si navařili, to jíte – takže se taky obrňte trpělivostí! Bude to potřeba! Ta pevná půda pod nohama ve všech sférách vašeho života, za to stojí! No ne?

  • Přeji krásné blížencové dny – novoluní je o zasazení nového semínka, které se na úplněk sklízí v podobě úrody...buďte pilní jako včeličky...    s láskou Pavka

  • Chcete-li podpořit mou činnost finančním příspěvkem, s láskou a vděčností ho přivítámheart

  • Číslo účtu -  7861060277/0100     IBAN - CZ8201000000007861060277

     

    Srdečně děkuji za jakoukoliv formu odměny. Pokud usoudíte, že by článek pomohl někomu dalšímu s láskou předávejte....

© 2015 masazepavka.cz