Anketa

Článek je pro mě
Poselství 34.51% (117)
Důležitá informace 28.32% (96)
Návod 37.17% (126)

Novoluní 30.8.2019

29. srpna v 18:45

Novoluní 30.8.2019

Den ve znamení pořádkumilovné Panny, také den, který se jmenuje „Ráznost“!!! Mnohé napovídá.

A co má Panna pod palcem? Slinivku břišní, tenké střevo, slepé střevo, tlusté střevo, trávicí ústrojí, dvanácterník, konečník a smyslové orgány: oči a uši. Tedy čakru č. 3 Manipuru – Solar plex chcete-li.

Co to značí v mé řeči....Každý z nás má v sobě svůj vnitřní oheň, slunce. U někoho je to krásný táborák, u někoho je vidět, že se přikládá mokré dřevo, ten si jen tak dýmá a není to úplně ono. Přesně tak vypadá život bez lásky a radosti. Prostě to není úplně to pravé ořechové.

Když se podíváte na první příklad...tedy takový krásný, čistý táborák...hoří jasným plamenem a tedy i ovlivňuje to jak vypadáme. Jsme energičtí a s dobrou náladou, potažmo s jiskrou v oku...tak nějak záříme. Druhý případ vypadá asi takto...ploužící se šedočerný mrak s ústy a koutky stočenými dolů, ala kapr...bez svítících očí, bez radosti,bez energie, vše ho obtěžuje, vše nesnáší nebo v odlehčujícím slengu...nenene, to já úplně nemusím toto. U druhého typu je to tzv. nasranost(naprděnost) na život. Zažívání také nefunguje, pocity plnosti, plynatost a tito lidé také přibírají na váze...vlastně se jen podívají na jídlo a mají o kilo navíc. A protože se zde bavíme i o konečníku, tak fyzickým projevem strachu ze života, jsou hemeroidy.

Této luně můžeme říkat i černá...což mi připomíná dvě tváře...jako by zde byli připraveni dva draci, kteří se chystají na vnitřní souboj – rozcestí láska a strach, dobré a špatné, důvěra a pochybnosti, černá a bílá, jin a jang, ego a duše...a to je na čase v tuto chvíli vyzjistit...co vás vlastně vede? Je to ego nebo cesta srdce a duše?

Představte si, že tito dva draci stojí před vámi, podívejte se na ně, prohlédněte si každého z nich v detailu. Který z nich je pro vaše nejvyšší dobro? V okamžiku kdy zjistíte, který z nich to je, vědomě zvolíte, rozhodnete se...toho draka začnete pomyslně živit svojí energií a ten „vyhraje“. Ovšem rozhodnutí je na každém z nás. Toto je cesta k vyřešení vnitřních konfliktů, mravní zásady v tomto ohledu mohou být pěknou brzdou....dýchejte a zvolte si....cesta je jen vaše. Prosviťte se, rozzařte se, najděte pro sebe to správné dříví a starejte se o svůj vnitřní oheň. V každém z nás je jiskřička, i v typu č.2 a vše se dá změnit!!

Krásné novoluní – co zasadíte - za úplňku sklidíte :-D...Vaše Pavka Burdová

rAN97 - Pentagram Dragons Card by Anne Stokes (Dragons Cards) at Enchanted Jewelry & Gifts

Chcete-li podpořit mou činnost finančním příspěvkem, s láskou a vděčností ho přivítámheart

Číslo účtu -  7861060277/0100     IBAN - CZ8201000000007861060277

 

Srdečně děkuji za jakoukoliv formu odměny. Pokud usoudíte, že by článek pomohl někomu dalšímu s láskou předávejte....

© 2015 masazepavka.cz