Anketa

Článek mi dává
Odpovědi 44.29% (190)
Pochopení proč 31.47% (135)
Sílu k prvnímu kroku 24.24% (104)

Novoluní 5.4.2019

5. dubna v 09:39

Novoluní 5.4.2019

Den, který nese jméno „Vnímavost“. Novoluní ve znamení Berana nám nese informaci, že máme pečovat o hlavu, zuby, jazyk , svaly, pohlavní orgány u mužů, žlučník, tepny, cévy a krev jako takovou. A co značí psychosomaticky výše zmíněné?

Hlava – bolesti hlavy....a opět je zde stres, život ve spěchu, před očima se nám promítají příběhy, které nechceme vidět a odvracíme od nich zrak. Na vlastní uši slyšíme něco, co slyšet opravdu nechceme, nepotřebujeme a psychika – psyché – duše trpí, strádá a človíček a jeho tělo strádá a chřadne. Dopadá na nás stres, v pozadí je strach, různé emoce , vztek, bolest, úmrtí někoho blízkého, problémy ve vztazích, stavy úzkosti, obavy z budoucnosti, nezpracované myšlenky, které se stávají tíživým problémem.

S hlavou souvisí i zuby – kazivost zubů (obranný konflikt – chtít, ale nesmět kousnout), díry v zubech - to znamená chtít někoho kousnout, ale nemoci to provést, protože protivník je příliš silný nebo příliš velký, má velkou autoritu. Paradentoza -„nemohoucnost kousnout“,Konflikt ztráty sebeúcty, uraženého sebevědomí, nemožnost se prokousat něčím ve svém životě. Chronické neřešení problémů, ochromená sebedůvěra a odvaha, uzavírání kompromisů místo jasných řešení, rezignace, navenek klidná situace, uvnitř stav vyčerpání, chlad. Poslední stádium vypadávání zubů znamená ztrátu životní energie, nepoužívané zbraně vlastního sebevědomí se zahodí, člověk se stává bezmocný. Váčky - vztah k vlastní nevyjádřené agresi – dlouhodobá konfrontace s problémem, které jedinec nedokáže účinně vzdorovat a reaguje pocitem marnosti a frustrace – lidé něčím „převálcovaní“. 

Krvácející dásně – nezvládnutá agrese (naše podstata utrpí poškození i při malé vnější zátěži), psychická labilita, snadno zranitelné sebevědomí, nedostatek sebedůvěry, snadné pády do depresí. Jazyk – může být „nabroušený“, může pociťovat hořkost ...orgán chuti....zkuste se zaměřit, zda máte rádi jídla mdlá, ostrá, pálivá, hořká...i to vám mnohé napoví. Pokud je problém s jazykem, může se tam také převalovat něco nevyřčeného.

Svaly – pohyblivost, flexibilita, aktivita....jak na tom jsme s vnitřním chtěním, či otálením? Jak moc jsme flexibilní a jak rychle umíme dát věci kolem sebe do pohybu, to nám ukazují naše svaly. Pokud nejsme schopni se hýbat, již znáte odpověď, protože vnitřní utváří vnější. Tam kde nechceme řešit se nám to vrací jako bumerang.

Mužský orgán – penis – orgán moci, schopnost ovládat nebo obdarovávat – dle vnitřní rovnováhy. Pánové, chcete obdarovávat, nebo mít moc nad vaší partnerkou?

Žlučník - Neustálý vztek a rozčilování se, ale neschopnost nebo nemožnost vyjádřit zlost. Vnitřní agrese, i člověk je zlostný, agresivní. A co nám to říká? Řešit problémy věcně a nerozčilovat se. Pokud necháme věci nahromadit, nemůžeme se divit, že vnitřní svět to neunese. Mějme se více rádi...život je na rozčilování příliš krátký! A s tím samozřejmě souvisí tepny...co vše je schopno unést naše srdce? Kolik bolesti? Kolik zklamání...srdíčko je orgánem citu - Člověk nemocný se srdcem neposlouchá své pocity, ale jen svůj rozum. Chladné srdce, srdce z kamene, zavřené srdce, zlomené srdce...to vše znáte, že? Asi největším průšvihem je, že jsou srdíčka zavřená vůči sobě samotným! Není soucit se sebou samotným....zjemněte vůči sobě a začněte o sebe pečovat tak jako o své blízké okolí.

Krev - Životní síla a život jako takový. Takže nepřežívat . Ale žít svůj život!

Venku začíná býtr opravdu krásně, vyražte do přírody, to je to nejvíc, co pro sebe můžete udělat. Tam v klidu, vám přijde spousta odpovědí. Díky tomu získáte i pevnou půdu pod nohama. Uzemníte se, spojíte se silou Země a načerpáte síly. Pokud to chcete podpořit minerálem , sežeňte si na toto období nových startů a začátků minerál, který se jmenuje „Sugilit“- je to minerál, který má levandulový odstín, napomáhá duchovnímu posílení a napojení na vyšší vibrace. Pomáhá s očistou energie, uklidňuje a chrání před hrubostí. Asertivita vám pomůže ctít a následovat vaše vnitřní vedení, které je cestou harmonie a zdraví.

Začněte vnímat své potřeby a postavte se sami za sebe. Krásný den s uvědoměním tohoto poselství moji milí....Pavka Burdová

Chcete-li podpořit mou činnost finančním příspěvkem, s láskou a vděčností ho přivítámheart

Číslo účtu -  7861060277/0100

IBAN - CZ8201000000007861060277   

Srdečně děkuji za jakoukoliv formu odměny. Pokud usoudíte, že by článek pomohl někomu dalšímu s láskou předávejte....

 

Elemental Fire Talisman and Card Gift Set - Sun Jupiter Mars Planetary Sigils - Aries Leo Sagittarius Pendant

© 2015 masazepavka.cz