Anketa

Článek mi dává
Pochopení 42.52% (179)
Podporu 33.73% (142)

Novoluní 5.5.2019

4. května v 19:19

Den, který nese jméno „Vnímavost“

....novoluní ve znamení Býka. Zaměřuje se na - Krk, hrtan, šíje, jícen, hlasivky, štítná žláza, mandle, 2.-7. krční obratel, ohryzek. A co z toho vyplývá? Pátá čakra...tedy komunikace! A co máte vnímat? Svou komunikaci, jak mluvíte, o čem mluvíte, s kým mluvíte, jaká slova vám přicházejí do úst? Jste schopni se hlasem, slovem bránit? Používáte v komunikaci lež nebo si nalháváte? Co naopak nedokážete říct a leží vám to v krku jako pomyslný knedlík?

Psychosomatika nám říká a ukazuje ...krk...Je pro vás velmi těžké vyjádřit vlastní pocity. Proto vás trápí stažené hrdlo, škrábe vás v krku a trpíte na časté angíny.  Štítná žláza - Reguluje připravenost k poplachu a k boji. Poruchy způsobuje strach při větší zátěži nebo zodpovědnosti, strach nebo neschopnost bránit sám sebe, neschopnost někomu důvěřovat nebo strach být podveden. Její snížená funkce...nejsem schopen se rozhýbat k tomu, co ve svém životě mám plnit a konat, zůstávám pouze ve fázi CHCI, ale mám v sobě mnoho výmluv a zábran, proč tak konat nemohu - příčiny hledáte především vně sebe, pak se plníte nespokojeností a nenaplněností svých dnů.. Tak si zanášíte svůj lymfatický systém zlobou, křivdami a nepříjemnostmi, ten následně oslabuje vaši štítnou žlázu. Její zvýšená funkce ...máte přehnané nároky, vše chcete zvládnout, stihnout, nežijete v harmonii se svým srdcem a duší, neumíte prostě jen být, spočinout v okamžiku, radovat se z mála toho, co máte právě teď. Je ve vás motor, který vás žene stále dál a dál za něčím dalším, co vám přinese spokojenost. Bohužel to tak nefunguje, pokud nebudete spokojený s tím, co máte tady a teď, nebudete spokojený s ničím.

Hlasivky - Struny, které v sobě rozezníváme a které nás rozeznívají. Šíje – může signalizovat tzv. Tvrdo – šíjnost!! V čem jsme ustrnulý. Možnosti jsou dvě....uvázli jste v minulosti nebo nejste schopni vykročit kupředu...stuhlost, zatuhlost, nerozhodnost. Problémy s krční páteří vznikají když se bráníte životním lekcím, které nás mají nasměrovat k duševní pohyblivosti. A pokud nejste z čeledi pružníků, nemůžete se divit, že vaše tělo strádá a pláče v podobě nemoci.

Afirmace – „Dnes jasně a svobodně vyjadřuji svou pravdu. Cítím se dobře, když vyjadřuji své pocity. Stojím za to, aby mi lidé naslouchali. Miluji a ctím projevy svého pravého hlasu. Mluvím, abych byl slyšen.“

Přeji vám krásný den, plný tvořivosti v sebevyjádření, originality a hlavně vášně....Pavka Burdová


Elemental Earth Talisman and Card Gift Set - Venus Mercury Saturn Planetary Sigils - Taurus Virgo Capricorn Pendant

Chcete-li podpořit mou činnost finančním příspěvkem, s láskou a vděčností ho přivítámheart

Číslo účtu -  7861060277/0100     IBAN - CZ8201000000007861060277

 

Srdečně děkuji za jakoukoliv formu odměny. Pokud usoudíte, že by článek pomohl někomu dalšímu s láskou předávejte....

© 2015 masazepavka.cz