Anketa

Článek mi dal
Odpovědi 48.02% (303)
Pochopení 24.72% (156)
Rezonanci 27.26% (172)

Novoluní v Raku 2.7.2019

2. července v 06:00

Novoluní v Raku 2.7.2019

Krásné prázdninové ráno...máme tu novoluní ve znamení Raka a jak všichni víme, nov znamená něco nového v našich životech. Jako bychom zasadili semínko a na úplněk si pěkně sklidíme, co jsme zasadili. Rak je vodní znamení, takže nás bude nutit zaměřit se na emoce, city převážně s těmi nejbližšími tedy rodinou, partnerem.

Psychosomatika a zaměření k tomuto novu – žaludek, sliznice, vaječníky, děloha, vagina, prsa, pohrudnice, pobřišnice, lymfa systém a sternální kost, takže v čakrovém systému sakrální, sexuální čakra Svadhistana, solar plexus Manipura a srdeční čakra Anaháta...všechna tato centra se zaměřují na emoce a city. Z otázek, které si můžete položit např. Co nemohu vydýchat? Co nemohu přenést přes srdce? Co nemůžu strávit? Dokážu se za sebe postavit a podpořit se v jakékoli situaci? V tomto ohledu je naprosto jedno pohlaví. I muži řeší zda jsou dost dobří, dost mužní, dost ochranitelští, dost milovníci a perfektní milenci...takže sebedůvěra, sebeláska a hrdost. Zajímavá je reklama vyhodnocení sexu v procentech...zkuste se na ni podívat jinýma očima :-D... no to jsme trochu jinde, ale ne úplně od tématu.

Žaludek – Spousta situací v životě může tížit, nejdou vyřešit okamžitě, že včera bylo pozdě a slovo trpělivost či umírněnost...no uffff, dělá úšklebek na vaší tváři. To co ale ubíjí je to, že tu situaci nepřijímáte, z nějakého důvodu to nedokážete. Už je problém přijmout další tvrdou ránu. Žaludek potom netráví dobře a vy se trápíte, protože máte pocit, že jste danou situaci nezvládli, nevyřešili, že jste neschopní.

Váš vnitřní kritik jede na plný obrátky...situace se opakují, už se vám příčí vše spojené s tématem a na fyzické rovině vzniká neuróza.

Zkuste poodstoupit z centra toho problému a podívat se na tu danou situaci jinýma očima, smažte v sobě seznam, který jste si sami vytvořili a vyhoďte bič, který jste si na sebe upletli! A ano, to vše můžete sami, protože vy jste strojvedoucí a život si můžete ulehčit.

Sliznice – a problémy s nimi...např. zánět žaludeční sliznice. Hněv, vztek, strach, agrese, uspěchanost, nedostatek času něco strávit, být nepochopen, potlačený konflikt.

Vaječníky - Neschopnost přijmout partnera úplně do sebe, aby společně bylo zplozeno něco nového. Problém v tělesném kontaktu k partnerovi. Také představují stvoření i tvořivost

Děloha – sídlo kreativity a problémy spojené s dělohou jsou vždy o potlačeném ženství. Máte se dostatečně rády? Netrpíte pocitem méněcennosti? Podporujete se ve vývoji? Neobětujete se pro druhé?

Vagina – ženské zranění, psychické zranění na úrovni citů tedy srdíčka může přinést uzavření se do sebe. Strach z dalších bolestí a zrazování. Na úrovni druhé čakry vše souvisí se sexem a intimitou...vagina se uzavře a znecitliví na emoční rovině, tzv,. Vypnutí prožitků – než cítit bolest to radši nic. Velkou roli v tom hraje partner – muž...pokud používá hrubé zacházení, urážky, ponížení či nevěru ...předání na emoční rovině prochází právě skrze vaginu. Z bloků emočních(v případě neřešení) se stávají fyzické...cysty, myomy, výtoky, přílišné krvácení a nepravidelný či žádný orgasmus.

Prsa - Nemoci prsou obecně vyjadřují problémy spojené s mateřstvím, výchovou dětí, v partnerském soužití. Reprezentují výživu, mateřství, a oporu. Cysty či bulky v prsu ...přílišné obětování sebe sama svým dětem, či blízkému okolí, pocity ublížení, svázanosti a nedoceněnosti... atd.

Pohrudnice – zánět pohrudnice psychosomaticky poukazuje na sklíčenost, žal, ztrátu chuti do života

Pobřišnice – zánět se projevuje velkou a trvalou bolestí břicha, psychosomatika poukazuje na panický strach, ohrožení života na jaký jsme doposud zvyklý..ztráta bezpečí

Lymfatický systém – Problémy poukazují a varují nás, že zapomínáme na radost a lásku. Lymfa je mízou našeho vnitřního stromu a o jejím stavu nás informuje to, že některá část stromu není úplně vyživována. Problémy s lymfou se mohou projevit v podobě nefunkčnosti štítné žlázy, bolesti mandlí... angínami, a problémy se žlázami s vnitřní sekrecí všeobecně....

No dnes je toho opravdu požehnaně....ale věřím, že si každý identifikuje to své a zaměří se na své zpracování. V tom okamžiku, kdy si uvědomíte, že to je přesně ta odpověď, kterou jste hledali, aplikujte ji do svého příběhu...obsaďte role a přehrajte si tento film ve své vizi...klidně si poplačte, je to uvolňující. A potom můžete použít, nasměrovat přesně na svůj problém tuto afirmaci – S láskou a vděčností se odpoutávám od toho, co neslouží mému vyššímu poslání. Přeji všem krásné letní dny ...Pavka Burdová

images of the new moon | Blessings of the New Moon

Chcete-li podpořit mou činnost finančním příspěvkem, s láskou a vděčností ho přivítámheart

Číslo účtu -  7861060277/0100     IBAN - CZ8201000000007861060277

 

Srdečně děkuji za jakoukoliv formu odměny. Pokud usoudíte, že by článek pomohl někomu dalšímu s láskou předávejte....

© 2015 masazepavka.cz