Anketa

Podpora je pro mě
Motivací 42.86% (30)
Uvědoměním 11.43% (8)
Startovní čárou 14.29% (10)
Cesta k rozhodnutí 12.86% (9)
Nadčasová odpověď 18.57% (13)
Pokud jste se proklikli v čase a nabídka Vás oslovila, cítíte potřebu podpory páté čakry...jsem tu pro obě možnosti...osobní či energetický přenos na dálku. Objednávku emailem či zprávou.

Srdečně děkuji za jakoukoliv formu odměny. 

Číslo účtu -  7861060277/0100     IBAN - CZ8201000000007861060277

Pokud usoudíte, že by článek pomohl někomu dalšímu s láskou předávejte....

Podpora pro pátou čakru - leden 2021

28. prosince v 11:56

Aktuálně pro měsíc leden 2021!!!

Krásný den, tento měsíc budeme energeticky podporovat čakru pátoukomunikační - Vishuddha důležité spojení ...přemostění mezi spodními čakrami a hlavou,sebevyjádření,komunikace

 

Pokud se tato čakra úplně netočí v lehkosti bytí, může nás bolet v krku, mohou nastat problémy se zuby či dásněmi, angíny, zánět trojklanného nervu či středouší, ztráta hlasu, poruchy štítné žlázy, chrapot, rýma, ucpaný nos, zablokovaná šíje... toto jsou fyzické projevy nevyjádřených emocí, také opary na rtu se počítají. Nedokážeme se ozvat sami za sebe, samozřejmě souvisí s nastavením osobních hranic...co druhým dovolíme, aby nám řekli, či se k nám chovali. Umění říci NE v nejasném vztahu. Vymezení vlastního osobního prostoru.

Zaměřujeme se na oblast krku a jeho obsahu hrdlo, čelist, štítná žláza, šíje, nos, uši, ústa, paže.....psychosomaticky, něco nemůžeme, nedokážeme vyřknout, máme pomyslný knedlík v krku...tzv. Překousnout situaci,vztah, něco spolknout a tím to začít také trávit.  Barva je světle modrá, tyrkysová se stříbrnou ...mohou nás přitahovat minerály těchto barev.

 

Podpora aktuálně nemůže být provedena osobním setkáním...pouze energetickým přenosem, při kterém není nutná vaše fyzická přítomnost.

Energetické přenosy pro měsíc leden a čakru pátou ...hrdelní, komunikační Vishuddhu budou dva... 5.1.2021 ...součtem číslo 11 – mistrovské a den č.5 se jmenuje Vnímavost – tedy zavnímat své potřeby 14.1 .2021 ...opět součtem číslo 11 a den 14 se jmenuje Cílevědomost...tedy uvědomit si a dotáhnout věci do konce.

U tohoto přenosu není nutnost být - jedná se o přenos energetický!!! Do zpráv, které mi píšete, prosím zahrňte datum o které máte zájem, popřípadě oba.

Cena za přenos je 150,- Částku zašlete na č.ú. 7861060277/0100Připomínám, že nepácháme dobro a bez vědomí dotyčného se jedná opravdu o nekalotu a černou magii.

 

Ptáte se mě jak poznáte, že je potřeba podpořit energetický tok v čakře č.5!? Poznáte, ucítíte nebo vypozorujete jeden či více z těchto příznaků...nebo to prostě víte :-)

 

 • Nemoci krku, štítné žlázy, dásní - paradontoza

 • Lhaní, pomlouvání, koktání, strachy z mluvení,neschopnost sebevyjádření

 • Pocit, že nejsme schopni komunikovat, tak aby bylo pochopeno – nikdo mi nerozumí

 • Podvádění sebe sama, nalhávání si, ignorace vlastní vůle

 • Přílišná sebekritika, nesmělost, slabý hlas – kuňk píp v hlasovém projevu

 • Neschopnost vyřknout nahlas svou opravdu

 • Neklid, těkavost a netrpělivost

 • Neschopnost naslouchat druhému

 • Potřeba být v centru pozornosti

 • Neschopnost kreativity ve vyjádření


  Pokud Vás podpora oslovila, či jste se identifikovali, těším se na vás. Zároveň pokud víte o někom, kdo by tuto podporu rád obdržel a ocenil v nějaké životní situaci, neváhejte mu příspěvek přeposlat. S každým pracuji individuálně, stačí zaslat jméno a datum narození do messengeru nebo sms na tel. 774036344 .

  Přeji krásný den...s láskou Pavka Burdová

© 2015 masazepavka.cz