Anketa

Článek je pro mě
Motivující 32.58% (362)
Uvědomující 23.22% (258)
Líbí se mi 19.62% (218)
Podpůrný 24.57% (273)

Přírodní medicína

10. března v 07:59

Přírodní medicína

Do přírodní medicíny zařazujeme všechny metody léčení, které se řídí přírodními zákony. Zneužívání léků, které jsou v dnešní době předepisovány, chemické látky přidávané do potravin a vody, všechny tyto faktory jsou zodpovědné za mnoho negativních vlivů na lidské zdraví. Díky neustálé poptávce po rychle působících lécích jsme podlehli této primitivní formě léčby, jež se neřídí přírodními zákony.
Vaše intuice připomíná, abyste využívali přírodních metod léčení. Přírodní medicína vám pomůže pravou příčinu zdravotních potíží a poskytne vám přírodní prostředky k překonání a zdolávání chorob. Pro léčbu chronických zdravotních potíží objevte a využijte raději přírodní léčbu než chemickou. Může se jednat o byliny, léčivé potraviny nebo jiné přírodní terapie. Zaměřte se na prevenci, zlepšete stravu a každodenní návyky...ayurveda, tradiční čínská medicína...je to na vás a vnitřní udává směr vnějšímu...krásný den s návratem k matičce Zemi vám přeji.

"30 Most Popular Herbs for Natural Medicine"  Excerpt:  "Aloe Vera – Antibacterial, anti-fungal, antiviral, wound and burn healer, natural laxative, soothes stomach, helps skin disorders.  Basil – Powerful antispasmodic, antiviral, anti-infectious, antibacterial, soothes stomach.  Black Cohosh – Relieves menopausal hot flashes, relieves menstrual cramps, helps circulatory and cardiovascular disorders, lowers blood pressure, reduces cholesterol, useful for nervousness and stress."

 

© 2015 masazepavka.cz