Anketa

Článek je pro mě
Inspirace 46.53% (141)
Spousta informací 23.76% (72)
Pomocí 29.70% (90)

Srdečně děkuji za jakoukoliv formu odměny. 

Číslo účtu -  7861060277/0100     IBAN - CZ8201000000007861060277

Pokud usoudíte, že by článek pomohl někomu dalšímu s láskou předávejte....

Slunovrat / Novoluní v Raku / Zatmění 2020

21. června v 10:54

Slunovrat / Novoluní v Raku / Zatmění 

Krásný den....no událo se toho tento víkend hodně, že? Minimálně na energetické rovině je toho víc než dost!

Slunovrat...už to slovo je úžasný...vrací se Slunce, symbolicky přináší vysvětlení, prosvětlení, vyjasnění v mnohém. Pro někoho hodně náročné, pokud nechce vidět. Se Slunovratem se pojí spousta krásných rituálů a jeden je spojen s vodou – voda ...emoce...psychosomatika...uvolnění, očista. Co je potřeba smýt? Očistit? Od čeho? Koho? Zjevně od něčeho, co už v životě nechceme, tedy toužíme se osvobodit, uvolnit. Kam je zapotřebí vpustit paprsky Slunce? Něco jen vysvětlit, něco sežehnout silou paprsku...Svoboda, pro každého v tom slova smyslu, který nutně potřebuje v ten daný okamžik!

Psychosomatiku naleznete zde....http://www.masazepavka.cz/clanek/novoluni-v-raku-2-7-2019/

tady opravdu není co dodat. Jen to správně napasovat jaksi osobně a ochotu uvidět potřebné. Přiznat si...nebo dělat dál, že problém není a nechat si vše prohloubit do ne-moci.

Novoluní ….uděláme nový krok na základě toho, co projasní Slunce...nádech, výdech a krok vpřed...tou správnou nohou s touhou a vášní žít. Vystoupit se zaběhnutého a vytvořit něco nového, svobodně a volně se nadechnout.

Zatmění – informací a významů naleznete hodně. Na mě zatmění mluví takto, přiznám si, že ještě není / nemám vše prostudováno (jak říkal p. Plachta v jednom ze starých filmů – Cesta do hlubin študákovy duše) Tedy uvědomění a následné rozhodnutí. Jedinou směrovkou v té bouři je to, co cítím....a když to cítím jako pro sebe nevyhovující, mám s tím něco dělat. Dělání, dělání...všechny smutky zahání....krásná písnička. Takže přijmu, že není jen bílá, ale že i šedá je barva a svět není jen černobílý! Díky za možnost výběru, která zde stále je a začnu tvořit. Cokoli...třeba zasadit strom, keř, květinu...vyhodím bordel ze skříňky o které sice vím, ale dělám, že tam není a hned se energeticky něco přepíše....cokoli! Pocit z dobře vykonané práce...třeba :-D

 

Tento energiemi naplněný víkend ke mně promlouvá takto...Bez sebelítosti a jakéhokoliv vyčítání aktivuji svou cestu srdce a následuji svou intuici. Vracím se domů, do bezpečí o které budu s láskou pečovat. Jsem otevřená a přijímám lásku ostatních, protože si jejich lásku zasloužím. Má rozhodnutí vycházejí z lásky. Mír naplňuje moje srdce. Miluji snadno a zcela svobodně sebe i ostatní. Miluji,....jsem milována ...jsem láska.

Tento den můžete využít i k rituální, očistné koupeli...u které si můžete říct...

Propouštím ze sebe všechnu tíhu, která není moje.

Propouštím ze sebe i všechnu tíhu, kterou jsem si naložil/a já sám/sama.

Pouštím se všech břemen, která jsem se v minulosti rozhodl/a nést a která mi teď ubližují.

Propouštím veškerou tíhu z celé své bytosti, a to v úrovni duše i v úrovni těla.

Odpouštím si, že jsem do sebe tuto tíhu vpustil/a a že jsem ji v sobě nosil/a.

Dovoluji si žít svůj život s lehkostí a nenabírat si zbytečnou tíhu.

Osvobozuji se od břemen, která nemám nést a dovoluji si být šťastný/á.

Jsem svobodná a zářivá bytost...a tak to má být.

Minulost se stává moudrostí.(zdroj internet)

Následně po koupeli můžete sledovat jak vše z vany odchází...

Květinou tohoto víkendu je Pivoňka - Reprezentuje jaro a princip jang. Dále zastupuje lásku, ženskou krásu, bohatství, čest také plachost a štěstí. Úžasně voní heart

Přeji každému z vás pevné vykročení do druhé půli roku se Sluncem v zádech...i v duši. Krásný den...Pavka Burdová

© 2015 masazepavka.cz