Anketa

Článek mi
Rozšiřuje obzory 55.56% (5)
Otevírá oči 22.22% (2)

Pro podporu mé činnosti finančním příspěvkem...

Číslo účtu -  7861060277/0100     IBAN - CZ8201000000007861060277

 

Srdečně děkuji za jakoukoliv formu odměny. Pokud usoudíte, že by článek pomohl někomu dalšímu s láskou předávejte....

Sýkorka a ježek ...poselství

20. května v 07:16

Tak dnes přiletěla s poselstvím do našeho obýváku Sýkorka....Pozorujme svět okolo sebe , mějme otevřené oči a srdce, protože ta největší moudrost a radost se skrývá v obyčejných věcech.
Úspech a bohatství. Sýkorka symbolizuje úspěch, bohatou úrodu a hojnost. Představuje probuzení nového dne, neděje a přesvědčení, že na tomto světě je dostatek dobrých a krásných věcí pro všechny. Přináší radost a štěstí a připomíná, že život má být hravý a připomíná důležitost malých věcí. Nikdy nepodceňujme důležitost malých činů, jednoduchých věcí a "obyčejných" darů. I to zdánlivě nejmeší, co děláme, může být součástí jedné velké změny, která přichází do našich životů jako důležitá součást. O sýkorce se říká, že přináší informaci dobrosrdečnosti a pravdomluvnosti, kterou prezentuje svým osobitým způsobem. Je hrdým poslem soudržnosti, starostlivosti a jedinečnosti...tak se nebojme ukázat kdo jsme a projevme svou vlastní jedinečnost...
Takže info pro vás, když i vás navštíví tento úžasný posel z ptačí říše...přináší toto poselství.
Podpora pravdy a její projev svým osobitým přístupem.
Otevři se radosti a hravosti.
Uvědom si důležitost maličkostí ve svém životě.
Krásní poslové mi teď chodí do života...co říkáte?
Pro ty z vás, které zajímá jak to dopadlo s ježkem, který k nám přišel....milého ježka jsme ubytovali na naší zahradě, kam jsme mu dali jídlo a pití....když na něj nereagoval, vzali jsme ho a odjeli na veterinu. Tam nám sdělili, že je hodně zesláblý a předali telefon na záchranou stanici v Jaroměři, kam jsme ho odvezli. Ujali se ho tam obětaví lidé...odjeli jsme s nadějí, že vše bude v pořádku.
Když jsem tam po několika dnech volala, řekli mi, že bohužel nepřežil...
Informaci, kterou jsem si následně uvědomila ...v životě je spousta věcí a situací, které děláš s nejčistším úmyslem a otevřeným srdcem...a někdy to prostě nestačí a musíš přijmout nevyhnutelné...zvířátka, lidi, situace, vztahy prostě prochází změnou a některé zemřou. I to je koloběh života.
Mějte krásný den Pavka
Dnešní návštěvník, děkuji za krásné poselství
Ježek a jeho náhlá přítomnost Vám připomíná, aby jste si vyhradili nějaký čas na vychutnávání života bez ohledu na to, co se děje kolem Vás.
Své bříško si nese těsně nad Zemí, což ukazuje ke hlubokému spojení se Zemí, uzemnění, zemskou sílu, pevnost, neústupnost, trpělivou bojovnost. Setkání s tímto zvířátkem Vám ukazuje, že ve svém úsilí, ať je jakékoli a řešíte cokoli, nemáte ustávat. Tedy, pokračujte, ovšem zpomalte a jděte více do sebe, a mezitím také nezapomeňte relaxovat, neboť v opačném případě by mohlo dojít k vašemu vyčerpání.
Jelikož Ježek patří ke tvorům noci, s jeho symbolem souvisí věštecké sny/vize, psychické schopnosti a záležitosti, jež jsou ukryty ve stínu - tedy, na první pohled nemusí být plně viditelné, je nutno být vnímavý a pozorovat dění kolem sebe, aby Vám neuniklo něco důležitého.
Ježek Vás rovněž učí, jak se bránit a ochraňovat své měkké jádro - vnitřní Já. Jak být laskavý a ochraňující zároveň. Jak se bránit před negativitou > v tomto případě se snažte nacítit jeho energii, vše ostatní se Vám ukáže samo.
Sklon zavinout se do kuličky, tedy v překladu dovnitř, odkazuje na návrat ke svému středu, ke spojení se svým vnitřním Zdrojem.
Znamení Ježka v heslech:
- Vitalita
- Sebeobrana
- Plodnost
- Ochrana vůči negativním vlivům
- Jedinečnost
- Vnímání
- Duchapřítomnost
Jelikož Ježek disponuje určitou odolností vůči jedu hada, který v tomto případě a symbolice je nutno brát, jako "zlo", pro Vás toto značí, že máte šanci zvítězit nad negativy.
Krásný den

© 2015 masazepavka.cz