Anketa

Ćlánek
Mě motivuje 38.01% (65)
Mi dává odpovědi 29.24% (50)
Je pro mě návodem 32.75% (56)

Chcete-li podpořit mou činnost finančním příspěvkem, s láskou a vděčností ho přivítámheart

Číslo účtu -  7861060277/0100     IBAN - CZ8201000000007861060277

 

Srdečně děkuji za jakoukoliv formu odměny. Pokud usoudíte, že by článek pomohl někomu dalšímu s láskou předávejte....

Úplněk 10.1.2020

10. ledna v 06:01

Úplněk 10.1.2020

Dobré ráno, dnes máme krásné energie prvního úplňku v novém roce. Primárně se zaměřuje na druhou a třetí čakru. Tedy na emoce, radost, lásku a vnímání sebe sama. Psychosomatiku najdete v dřívějším psaní. Zaměřuji sa na poselství tohoto úplňku a to bez rozdílu pro každého z vás....jedná se o energie, které si více či méně máme uvědomit, posílit nebo na nich pracovat či jen popřemýšlet. Každopádně nad nimi nemávat rukou, ale otevřít se jim. A oč se jedná?

O to jak si uvědomit veškeré příležitosti všude kolem nás, nejen ty, na které hledíme, protože je držíme v rukou, ale i ty které jsou všude okolo. Je to o vztazích, zda v nich cítíme radost, pohodu a vlastně i ten hnací motor, díky kterému máme chuť na něm pracovat a užít si ho, nebo se v něm cítíme jako poustevníci. Pokud jsou zde nejasnosti, nás všechny, to nabádá k tomu, abychom si udělali jasno s pevnými základy hlavně pro sebe. Abych mohl/a udělat pohodu pro všechny okolo, nejprve jí musím mít sám/a. Dělejte krok za krokem a nezapomínejte na to,že jediným posláním tady na Zemi je být šťastní. Jste na cestě radosti a lásky...pokud se vám nelíbí scénář, který ve svém životě právě teď vidíte...staňte se novým scénáristou a změňte ho ke své radosti s úsměvem na rtu. To můžete a dokážete jen vy, budete-li chtít.

Pokud potřebujete ukázat právě ten váš směr, jsem tu. Užijte si úplněk v račí podobě s energií vlka....Pavka Burdová

Wolf In The Moonlight Square Diamond Painting  #5ddiamondpainting #diamondpaintingdiy #prettyneatcreative #paintwithdiamonds #crossstitch #paintingbynumbers #diamondpaintingaddict #diamondpainting #diamondpaintinglovers

 

© 2015 masazepavka.cz