Anketa

Tento článek mi
Otevřel oči 37.76% (233)
Dodal odvahu 33.87% (209)

Úplněk 12.11.2019

12. listopadu v 06:40

Úplněk 12.11.2019

Tento úplněk je ve znamení Býka...k čemuž mi hned přichází propojení úžasných, ženských energií luny a energie zemské býčí v kombinaci s další ženskou energií, což je Venuše.

Je více než vhodné se zaměřit a věnovat se krku, hrtanu, šíji, jícnu, hlasivkám, štítné žláze, krčním obratlům , ohryzku...primárně se tady bavíme o páté čakře, která se v sanskrtu nazývá Višuddha a má barvu tyrkysovou. Pokud se podíváte na to, co bylo napsáno cca před půl rokem...http://www.masazepavka.cz/clanek/novoluni-5-5-2019/ budete znát pohled psychosomatický a protože čas je báječný učitel, v tyto dny přichází odevzdání splněných, či nesplněných „životních bakalářek“ !!! Zaměřeno na komunikaci, vlastní sebevyjádření v asertivním podání bez agresivity, vyjádření vlastní vůle, naslouchání vnitřnímu hlasu a v neposlední řadě naší schopnost říci nahlas svou pravdu....to v co věřím bez ostychu.

Už to samotné by možná stačilo, když si uvědomíte, kde se vyjeví super knedlík v krku, kdy se stahne hrdlo a vy nevydáte ani hlásku, v jakých situacích není náš pomyslný štít nastaven?

Ano správně, to víte, že je to o našich hranicích...těch osobních samozřejmě....ale když se nad tím zamyslím, najdeme souvislost i dále. Primárně ale můžeme a dokážeme změnit věci, na které dosáhneme vlastní rukou a nás konkrétně se týkají. Jsou to tedy vztahy rodinné, přátelské, kamarádské, pracovní. Jak se partner/ka dozví, že vám něco chybí? Jak se kamarád/ka dozví, že káva s ní/m vám působí nekomfort, když jí/mu to nesdělíte? Pokud i nadále jdete a posloucháte 100x sdělené....obětujete se. Věnujete svůj nejdražší, nejcenější čas na oltář někomu, kdo si potřebuje ulevit. Vypotíte po 101 tu nej z vašich rad a dobře míněných odpovědí a dozvíte se...no jo, to je jasný, no ale víš....bla bla bla....a to, co se na vás v tuto chvíli řití, je spousta hledání důvodu proč něco nejde....synonymum pro JÁ NECHCI!!!!

Rozhodnutí, jak kdo naloží se svým osobním prostorem, časem je na každém z nás. Pokud se máte rádi a stojí vám za to naslouchat si, svým pocitům a klidně i rozdělit na pozitivní negativní...přichází další fáze. Ozvu se, udělám něco pro změnu toho stavu, který mi nevyhovuje.

Nemohu vědět jak mise dopadne, je to tedy krok do neznáma, ale vím, že za sebe, pro sebe...v lásce s každým slovem! Prvními počiny najdete pomyslný klíč a dál už se věcí dějí, dveře se otevírají. Tam kde jsme měli pocit, že to nejde, najednou tlak povoluje....

Poselství pro tento úplněk, který může přinést velkou změnu je : „Poctivost k sobě samým, otevírá dveře opravdové svobodě. Poctivost k sobě samým, je rozšířením vnitřní síly. Ukáže jak být pravdivý ve slovech i činech ...k sobě! Bez nalhávání si, najít vnitřní rovnováhu a vyzařovat ji navenek. Tvrdě se za sebe postavit slovem i skutkem a tím vytvořit novou informaci....znovu, jinak a lépe pro sebe, potažmo pro všeobecné okolí.“

Tak moji mílí...a to je pro tento úplněk vše. Pokud cítíte, že přišel čas a potřebujete průvodce...jsem tu pro vás. Všechny vás objímám a přeji krásné dny....Pavka Burdová

 the light of opportunity is shining in where the key will surely unlock the door to bestow on you all you have asked for!

Chcete-li podpořit mou činnost finančním příspěvkem, s láskou a vděčností ho přivítámheart

Číslo účtu -  7861060277/0100     IBAN - CZ8201000000007861060277

 

Srdečně děkuji za jakoukoliv formu odměny. Pokud usoudíte, že by článek pomohl někomu dalšímu s láskou předávejte....

© 2015 masazepavka.cz