Anketa

Článek je pro mě
Velké aha 39.02% (103)
Rezonance 31.06% (82)
Nakopnutí 29.92% (79)

Úplněk 13.10.2019

13. října v 10:40

Úplněk 13.10.2019

Tento úplněk je ve znamení ohnivého Berana – pokud chcete podporu minerálů, bavíme se o těch v odstínech červené...tedy jaspis, granát, rubín...primárně podpora krve a čakry č.1. Den nese jméno „Zranitelnost“. Co má Beran opečovávat je hlava, zuby, jazyk, svaly, žlučník, tepny, krev a u mužů penis.

Jednotlivou psychosomatiku naleznete v dřívějším článku http://www.masazepavka.cz/clanek/novoluni-5-4-2019/

Co mi přichází v tuto chvíli jako důležité....Hlava – jazyk...myšlenky, zlý jazyk...zranitelnost. Možná jde o to, aby člověk změnil úhel pohledu a nepoužíval jazyk tak, aby někoho slovem tnul, seknul nebo po něm plyvl jedovaté slovo či slinu, ale aby zapřemýšlel o tom jak mluví. Věřím, že v jádru není nikdo takový, že by chtěl druhému ublížit, zranit ho...jen je prostě nešťastný, přijde si nízký a toho druhého potřebuje ponížit, aby dosáhl na jeho úroveň.

Klíčovými slovy je závist a žárlivost. Lékem je potom změna úhlu pohledu, vidět věci z nadhledu...nejednat z pocitu zranitelnosti a druhého nezraňovat...Slovo má velkou váhu a sílu, vezměmě si ku příkladu pomluvu. Snaha někoho očernit...kdo má tu potřebu? A proč? Odpověď se nabízí, nechám na každém z vás, aby si udělal obrázek kdo a proč.

Svaly úzce souvisí s pohybem...dát něco, nebo někoho, primárně sebe do pohybu...proč se svaly šprajcnou a prostě to nejde? A bolí to...pro uvědomění si, pro zastavení té rozjeté mašiny...človíčku zastav se a zapřemýšlej...srovnej si svůj žebříček hodnot, kde ve skutečnosti na něm jsi? V závěsu za ostatními? Proč...tak málo si věříš, tak málo se máš rád?

Výše zmiňovaný žlučník si mne pomyslné ruce jak může pozlobit svého majitele, protože ten se neustále zlobí a rozčiluje. Místo, aby svou agresi řešil, věci které ho rozčilují nenechal nakupit, sedí v sebelítosti a sebevýčitkách, že to prostě nejde! Slovo nejde nahraďte slovem nechci, protože to je to správné slovo.

No a krev..buňky...každá buňka je originál a jen vy se můžete rozhodnout, zda bude plná životní síly nebo zda nebude mít nad sebou moc...tedy bude nemocná. Když si představíte ten červený tok, který roznáší po celém těle tuto informaci...životní síla...to je prostě ihned lepší pocit...hojivý, léčivý jako balzám.

No a teď info k mužům...Když přistupujete k partnerce a přijdete si nízcí, chcete do ní vstoupit...chcete se jí zmocnit a dokázat jí, kdo je tady šéf...podmanit si ji...může to 100% naplnit info o zranitelnosti. Váš orgán se opravdu dá použít jako orgán moci, či daru. Sex může být o sdílení, o lásce, o milování...nebo o tom, jak někoho svou energií ovládnout a předat své nezpracované emoce, zloby, pocity, že nejste dost, deprese atd.

Poselství tohoto úplňku pro vás bez rozdílu je...Vymezte si svůj osobní prostor a již neposouvejte hranice blíže k sobě. Buďte sami sobě dobrým přítelem a rádcem. Nerozhodujte se v rozporu s tím co cítíte, to by vás vedlo jen do chaosu a vy přece hledáte pevný bod! To je cesta do úplnosti, opravdovosti a harmonie.

Mějte se krásně a přeji vykročení do léčivých procesů tou správnou nohou...s láskou Pavka Burdová

Fire red mandala

Chcete-li podpořit mou činnost finančním příspěvkem, s láskou a vděčností ho přivítámheart

Číslo účtu -  7861060277/0100     IBAN - CZ8201000000007861060277

 

Srdečně děkuji za jakoukoliv formu odměny. Pokud usoudíte, že by článek pomohl někomu dalšímu s láskou předávejte....

© 2015 masazepavka.cz