Anketa

Článek mě
Motivuje 37.11% (108)
Dává odpovědi 31.96% (93)

Úplněk 14.9.2019

14. září v 08:40

 

Úplněk 14.9.2019

Krásné ráno, máme tu úplněk ve znamení Ryb – tedy voda a emoce. Co si máme hýčkat a nač být opatrní během těchto dnů? Chodidla, prsty u nohou, hypofýzu - endokrinní žlázu, šišinka mozková epifýza, hormon štěstí a hormony spánku.

Což samo o sobě napovídá dle psychosomatiky....Zapřemýšlím, kam mě vedou moje nohy. Jakým způsobem procházím životem. Zda cítím pevnou půdu pod nohama nebo vybočuji ze své cesty(bolesti prstů) Na chodidle najdeme, dle čínské medicíny, celou orgánovou mapu a oslabené orgány lze podpořit masáží, či chůzí na boso...jen tak v trávě a super je i bylinková koupel.

Stačí si uvědomit, jakou službu nám nohy dělají celý den a začít je trošku opečovávat...potažmo celého človíčka.

A protože jak dole tak nahoře, máme zde i zástupce korunní čakry...protože o svých krocích stále dokola přemýšlíme a věnujeme jim spousty myšlenek. Jsou zde i další ovlivněné roviny jako dar slova, a tím se umět náležitě ozvat... také pohladit a volit láskyplná slova, abychom neměli v hlavě jen negativa, díky kterým nemůžeme spát a celkově abychom byli šťastní, spokojení se svými životy.

Poselství tohoto úplňku je otevřenost...otevřít se novým možnostem v našich životech v celé své kráse a již nepotlačovat své touhy. Mluvte se svými partnery a nesnažte se jim pouze zavděčit.

Sdílejte s nimi svůj čas, nebuďte jen vedle nich a neodškrtávejte věci ze seznamu plnění.

Vytvářejte každý sám za sebe krásný prostor s čistým vzduchem. Reakce na sebe nedá dlouho čekat. Srdce se otvírají a přichází prožitek sounáležitosti a vstřícnosti. Vše záleží na tom jak se cítíte a co si povolíte. Pokud jste vnitřně roztříštění navenek je to vždy jen póza, maska....klíčovým slovem je „Celistvost – Opravdovost“.

Krásný úplněk plný celistvosti a opravdovosti přeje Pavka Burdová

Mandala je léčivá...zaměřte se na ni a nechte ji působitheart

Není k dispozici žádný popis fotky.

Chcete-li podpořit mou činnost finančním příspěvkem, s láskou a vděčností ho přivítámheart

Číslo účtu -  7861060277/0100     IBAN - CZ8201000000007861060277

 

Srdečně děkuji za jakoukoliv formu odměny. Pokud usoudíte, že by článek pomohl někomu dalšímu s láskou předávejte....

 

© 2015 masazepavka.cz