Anketa

Článek mě
Připomíná 38.26% (119)
Motivuje 26.69% (83)
Dává odpovědi 35.05% (109)

Úplněk 15.8.2019

15. srpna v 12:12

Úplněk 15.8.2019

Tento úplněk je ve vzdušném Vodnáři, což je pravý opak znamení Lva, ve kterém se tento datum a úplněk nachází. Vodnář má spousty idejí a plánů v originálním pojetí...řekla bych, že jeden život na splnění jejich plánů úplně nestačí :-)

Ale co to znamená ve spojení se lvem? Jak jsme si minule řekli, lev je v silném propojení se srdcem a vodnář mluví spíše z nadhledu, snaží se věci náležitě a logicky pojmenovat, což je spíše o hlavě. Takže tu máme minci o dvou stranách a tedy i dvou pojetích...nebo se zde může maskovat informace o propojení těchto dvou pojetí, výtah mezi srdcem a hlavou nebude mimo provoz a my začneme věci promyšlené také prociťovat. Přijmeme oba dva spekty tohoto nastavení, protože my se můžeme rozhodnout vlastnit oba tyto pohledy na věc.

Co má na starosti tento úplněk? Nohy – kotníky, lýtka, achylovku, bérce, u rukou svalstvo předloktí a dále hormony štítné žlázy.

Nohy nám určují směr, kterým se vydáváme a nesou nás za naším vytčeným cílem. Druhý pohled nám říká, že nejsme úplně schopní si dojít za tím, co nám náleží, patří, co chceme...což může být i naše achilova pata. Jde o rozhodnutí, prožít si opravdové rozhodnutí...ano já to chci a jsem proto ochoten/ ochotna udělat vlastně téměř cokoliv! Vnitřní kritik na to...a opravdu... musíš to mít? Minule to nedopadlo úplně dobře! Buď radši v klidu a nenamáhej se.

Fyzické tělo na toto ovšem samozřejmě odpovídá fyzickou nemocí...třeba bérce. Dělám něco na křeč. Svalstvo předloktí může poukazovat na to, čeho se urputně držíme nebo také na to, na co nejsme schopni dosáhnout? No a hormonální nerovnováha, ta se přidruží! Protože pocit méněcennosti může aktivovat, že druhým dovolujeme s námi houpat a někdy i točit. Nastavení pomyslného štítu, které směřuje do rovnováhy je toto....Houpat můžeš, točit už ne, frajere!

Takže moudří již vědí...tento úplněk souvisí s osobním nastavením. Zvolit si, být dostatečně opravdový/á a za svůj životní postoj se asertivně, nikoliv agresivně postavit a to vše si i ustát, počítat s tím, že změna s tím půjde ruku v ruce. Potom dosáhneme na vše, co v životě chceme...

"Vše ve tvém životě je důsledkem voleb, které jsi udělal/a. Jestli chceš jiný výsledek, rozhoduj se jinak."

 

Léčivou mandalou pro tento úplněk je „Komunikace“...ano, někdy je zapotřebí si promluvit, někdy se máte ozvat, slovem pohladit, slovem objasnit, slovem podpořit a každým svým slovem měnit svá vnitřní nastavení. Protože vnitřní utváří vnější.

Přeji všem krásný úplněk, plný uvědomění si svých vlastních potřeb....

s láskou Pavka Burdová

Aquarius constellation

Chcete-li podpořit mou činnost finančním příspěvkem, s láskou a vděčností ho přivítámheart

Číslo účtu -  7861060277/0100     IBAN - CZ8201000000007861060277

 

Srdečně děkuji za jakoukoliv formu odměny. Pokud usoudíte, že by článek pomohl někomu dalšímu s láskou předávejte....

© 2015 masazepavka.cz