Anketa

Článek je pro mě
Motivační 37.03% (127)
Uvědomující 32.36% (111)
Pouze informativní 30.61% (105)

Úplněk 16.7.2019

16. července v 12:29

Ahoj všem, kteří už vyhlížejí úplňkové karty
Dnešek bude trošku jiný než jste zvyklí...Slovy klasika "není čas ztrácet čas :-D" . Úplněk je v Kozorohu a má vliv přesně na tyto orgány....Kolena, klouby, páteř a páteřní svalstvo, čéška, kosti, šlachy a vazivo, kůže, vlasy, slezina, orgán rovnováhy. Což přináší informace o pokoře přílišné, či opak člověka bez pokory.
Páteř jako opěrný systém...opěrný systém je důležitý, vždy jej přirovnávám ke květině pivoňka. Pivoňka je krásná, pokud má oporu, když nemá podporu, válí se jako chuděra na zemi. Kosti, šlachy, vazivo....souvisí s vnitřním nastavením, jak přijímáme poznané strachy a bubáky ve skříni? Sundají nás do kolen, nebo to díky svalstvu a pevným nastavením "ustojíme"? Kůže je informací s čím jdeme na trh, první co všichni vidí je naše kůže...tento obal vypovídá, jak to máme s vnitřní zlobou, vztekem a neduhy k rozčilování. No a naše slezina...orgán lásky a radosti... její nespokojenost - oslabenost poukazují bolesti v krku - mandle.
Podívejte se na obrázek a nechejte ho na sebe působit. Tato mandala se jmenuje "Soucit"...ano soucit - empatie a následná péče o sebe samotné. Když se máme rádi, tak o sebe pečujeme s láskou. Necháme se rozmazlit jakýmkoliv způsobem, prostě a jednoduše se staráme o vnitřní nastavení a pomylsně se hladíme tak přirozeně, jako pohladíme malé dítě. Ten přirozený pohyb, který udělá vaše ruka, když se k vám dítě přivine a přitulí. A to přesně po nás všech chce naše vnitřní dítě. Když si to dopřejete, přijde veliká odměna v podobě vnitřní síly...a opět na cokoliv. Už nepojedete na setrvačník a nebudete mít pocit, že je něco špatně.
Uchopte dnešního kozoroha, postavte se třeba i tvrdohlavě před svou skálu...je vaše a po ní se vyškrábejte nahoru, za sebe, pro sebe, kvůli sobě....protože si za to stojíte a potom ustojíte cokoliv.
Krásný úplňkový den ... Pavka Burdová
Není k dispozici žádný popis fotky.

Chcete-li podpořit mou činnost finančním příspěvkem, s láskou a vděčností ho přivítámheart

Číslo účtu -  7861060277/0100     IBAN - CZ8201000000007861060277

Srdečně děkuji za jakoukoliv formu odměny. Pokud usoudíte, že by článek pomohl někomu dalšímu s láskou předávejte....

© 2015 masazepavka.cz