Anketa

Mandaly mi
Dávají sílu 28.88% (134)
Dávají odpovědi 21.34% (99)
Dávají motivaci 24.14% (112)

Úplněk 17.6.2019

17. června v 05:58

Úplněk 17.6.2019

Krásný úplňkový den všem...a jdeme na to :-) těšíte se?

Z pohledu psychosomatiky tento úplněk připomíná informace o játrech, která souvisí s vnitřní zlobou, na co nebo koho se zlobíte? Játra ukazují to, jaký máme vztah s ostatními lidmi a ke světu, životu....mají ovšem úžasnou regenerační schopnost, takže stačí si uvědomit, léčit se láskou a radostí.Začít se opět usmívat svými játry jak říkal Ketut ve filmu Jíst, meditovat a milovat...bez brýlí zloby, negativity a věčné kritiky. Stehna ukazují jaký problém máme s pohybem vpřed...nepříjemné pocity, bolesti, slabost...jasná symbolika vašeho strachu. Křížovka – řeší téma bezbrannosti a naivity v obodobí, kdy jste byli zastupováni tzv. Řešení o vás bez vás, z toho pramení nedůvěra v druhou osobu, či proces. Kostrč – řeší informace o vašem početí, proč se vám zde nemusí úplně líbit a jakým způsobem správně využít svou živočišnost...symbolika pro 1.čakru a pevnou půdu pod nohama. Kyčle a kyčelní kloub – spojeno s pokrokem a řešením rovnováhy uvnitř i navenek. Bederní obratle – sebeprosazení bez páchání dobra a dobroblbectví. Pokud ucítíte bolest v bedrech, přestaňte řešit věci za druhé. Nepřebírejte zodpovědnost a nechte každému převzít co jeho jest....Takže toliko psychosomatika, která sama o sobě mluví hodně. A teď karty, tak jak jste si je vybrali...

Karta č. 1 se jmenuje „Svoboda“ - jak už název napovídá...od něčeho, někoho se osvobodit. Jen vy sami jste ti, kteří si řídí svůj život. Pokud patříte mezi ty, kteří na sebe mají vysoké nároky, přehodnoťte to, vyberte pouze priority...tedy z 10 příček - půlku. Rozdělte si den na to, co doopravdy chcete. Vaše nastavení je nesvobodné, svazující, nemocné a nevyužíváte příležitostí ve svém životě. Léčivým procesem, který máte sami sobě aplikovat je strategie odvrácení pozornosti. Aplikace spočívá v tom, že se naučíte říkat...toto pro mě není v tuto chvíli nutné, potřebné, vhodné. A to je vše. Protože nikomu nemusíte nic vysvětlovat. Pokud vysvětlujete, dostal vás zkušený manipulátor do hry „obhajoba“....a to opravdu vyčerpává, ztrácíte drahocennou energii, kterou můžete využít na příležitost, která vhodná je! Pokud vám životní dramata vyhovují, je to také v pořádku. Každému co jeho jest...hlavně ať se cítíte a jste šťastni sami se sebou, potažmo se svou nejbližší skupinou. Tyto informace spojte s výše uvedenou psychosomatikou a uvidíte, že vše dostane jiný rozměr...osvobozující.

Karta č.2 se jmenuje „Skromnost“ - skromné značí nenáročné, minimalizované, vystačím si s málem....ale je to opravdu to, co chcete? Ano vystačíte, ale ve skrytu duše může být informace...já si zasloužím víc, přece už po tom všem....bych si zasloužil/a víc. Bychom, byste, by je podmiňovací způsob. Vytváříte sami sobě podmínku, kdy si zasloužíte. Připomíná mi to tu pohádku jak slepička běhá a shání trochu vody pro kohoutka, kterému uvízlo zrnko v krku...až pro mě uděláš, tak já ti pomohu....a tak se to opakuje asi 5x. Vše vzniklo proto, že se nenažraný kohout odmítl o zrnko dělit a ta slepice běhá a běhá, že? V tuto chvíli přichází informace i o falešné skromnosti. Mám strach, že vylezu z bezpečí poustevničiny a najednou.... budu víc na očích! A co když ta hojnost, která není nutně jen finanční, ale všude kam se podíváte...tedy v nápadech, myšlenkách, lásce, citu jako takovém, existuje i hojnost radosti, smíchu, doteku, příležitostí i pracovních. Prostě sundáte pomyslné klapky z očí a váš úhel pohledu se rozšíří. Medicína, která mi pro vás přichází je informace....tvoř, tvoř, tvoř...najděte nová východiska ze svých slepých uliček. Spřádáte si svůj osud sami...vložte tam tedy informaci „tvořím v lásce a s láskou, vše co tvořím mi přináší radost“.

 

Pro obě kartičky platí informace o tvořivosti.....svou realitu si tvoříte sami. Věřím, že jste identifikovali přesně to, co jste potřebovali a já vám k vašim krokům přeji hodně štěstí.

S láskou Pavka Burdová

 

 Není k dispozici žádný popis fotky.

Chcete-li podpořit mou činnost finančním příspěvkem, s láskou a vděčností ho přivítámheart

Číslo účtu -  7861060277/0100     IBAN - CZ8201000000007861060277

 

Srdečně děkuji za jakoukoliv formu odměny. Pokud usoudíte, že by článek pomohl někomu dalšímu s láskou předávejte....

 

 

© 2015 masazepavka.cz