Anketa

Mandaly mi
Hodně pomohly 30.17% (162)
Daly sílu 20.67% (111)
Daly motivaci 22.91% (123)
Aha a Rozhodnutí 26.26% (141)

Úplněk 18.5.2019

18. května v 07:00

Krásný úplňkový den moji milí...a jdeme zrovna k odpovědím....Vše se projasňuje, objasňuje a odpovědi k tomu určitě pomohou.

Psychosomatický pohled na zmíněné orgány?

Pohlavní orgány...mužský a ženský princip. Děloha – centrum kreativity a ženské síly. Vaječníky – představují stvoření i tvoření. Děložní čípek - představuje bránu do ženství. Jeho stavu ukazuje, zda "bráníme" vstupu mužství v podobě svého partnera, jakým způsobem přijímáme jeho chování, jeho fungování, jeho postoje. Děložní čípek je ukazatelem, jak umíme být ženou - měkkou, poddajnou, pasivní, laskavou náručí ve vztahu ke svému muži. Jak chápeme partnerství a svou roli ženy v něm. Pokud žena pochopí, v čem je její síla, přestane s mužem bojovat a dovolí jemu, aby byl oním aktivním prvkem, vůdčí a rozhodující silou jejich vztahu, nebude mít žádné potíže s děložním čípkem.

Penis - Moc, schopnost ovládat a obdarovat, zprostředkovávat zážitky. Vskutku hodně záleží na tom, jak muž používá svůj orgán. Pokud chce manipulovat se svou partnerkou nebo jí obdarovat rozkoší a léčivým procesem zvaným orgasmus. Pokud jí ovládá, dojde pouze k odevzdání přebytečného tlaku, přetlaku u obou. Prostata - Znamení vnitřního napětí, muž nemůže tak, jak by chtěl, nemůže dostát svému mužství, musí poslouchat, plnit očekávání.

Konečník – je místo, kde se přirozeně zbavujeme odpadu. Problémy s konečníkem poukazují na zlobu, frustraci, pocit méněcennosti, vinu, obrovský strach...z něčeho, z někoho máte stažený zadek. Ukázkou zhmotnělého strachu jsou hemeroidy. Geny - no geny jsou sviňa...s tím nic nenaděláte, prostě všichni jsme 50/50 naše maminka a tatínek...tuto informaci máte přijmout, netrucovat a odmítat. Nikomu totiž nenáleží soudit své rodiče - jsou přesně takový jaké jsme si je vybrali pro to, abychom se poučili, co v životě chceme a co ne...není nutné opakovat vzorce chování. A rozhodnutí je na každém, co si vybere. Nefunkční vzorec nebo tvorba svého nového.

Močová trubice a záněty – Strach a zloba, nevíra v lepší budoucnost. Pocit marna a lpění na lidech, věcech, rodině, partnerovi, práci. Ukazuje na přílišnost negativních myšlenek.

Vše výše zmíněné je o druhé čakře a ta nám ukazuje náš vnitřní stav ženy/ muže. Zda to jak žijeme je s námi v souladu nebo jestli tady jsou blikající kontrolky, které je zapotřebí pořešit, vyřešit...změnit. Pokud se žena necítí dobře, negativně přemýšlí, trápí se...problém na fyzické straně jí vždy ukáže gynekologický problém...výtok, myom, cysta i přílišné krvácení ukazují na vnitřní nespokojensot ženy! Dámy zamyslete se. U mužů jsou to problémy s prostatou a psychologicky nepříjemné sezení na urologii...takže tak.

Zde jsou dvě karty...mandaly..jako ženský a mužský archetyp. Neomylně si vyberete to, co nyní potřebujete řešit, na co se máte zaměřit a minimálně o tom přemýšlet

Mandala č.1 se jmenuje „Hojnost“ - Hojnost je podstatou druhé čakry. Vy, kteří jste zvolili kartu č.1 máte s vnímáním hojnosti nějaký problém. Hojnost totiž není jen finanční, materiálová, ale i tvůrčí, pracovní příležitosti, myšlenková hojnost, pocit naplnění, že všeho mám dostatek. Jsem spokojen sám se sebou, mám v rovnováze braní a dávání. Jsem zdravý a nic mi v životě neschází. Rada pro vás je...přestaňte se litovat, že nevíte jak to změnit. To je první fáze, uvědomění. To, že sedíte pod stromem se založenýma rukama a jste plni výčitek, co vše si zasloužíte vám nikterka nepomůže. Učiňte rozhodnutí, k tomu nepotřebujete vědět, jak! Jen si dát do hlavy....já chci změnu, já si zasloužím změnu a jsem ochoten, ochotna proto změnit ve svém životě to, tamto a ještě trochu od tohodle! Hojnost nepřichá tam, kde je program lpění na minulosti a snu...Jó to když tenkrát mě chytil za ruku, to byl panečku pocit. Z minulosti si máte vzít velké ponaučení, ale žít se v ní nedá! Jen vy sami můžete změnit setrvalý stav věcí ve svém životě. Pokud se vám tam opět vkrádá myšlenka...No jo, ale jak...je opravdu problém ve vaší hlavě a vlastně nic měnit nechcete. Jen hledáte důvod, proč to nejde. Potom je má rada, nestěžujte si a nenazývejte svůj život problémem, vy si tam chrochtáte! Pokud přece jen přijde to uvědomění a vy se začnete starat o své potřeby, uvědomíte si, že se vlastně máte rádi...vpustíte do svého života radost....ohýnku plápolej!!! Jupí! Děláte věci, které vás těší. Můžete pocítit i skryté, dlouho potlačované touhy....které jste schopni vyjádřit smyslností. Zlepšíte svou životní úroveň, naplníte do svých dnů světlo místo rutinní šedi a teplo radosti. Na vaši tvář se vrátí úsměv! A co víc si přát, než spokojené bříško, no ne? Vaše spokojené reprodukční orgány vám dají brzy odpověď.

Mandala č. 2 se jmenuje „Svoboda“ - Vy kteří jste zvolili mandalu č. 2 se potřebujete nutně osvobodit. Vy víte, která oblast vás svazuje – práce, závislost na rodičích, na partnerovi, neschopnost rozhodnutí za sebe, potlačování vlastních potřeb, přílišné lpění, pocit že někdo patří vám, nebo že vy patříte někomu...vlastnictví, potom tomu neříkejme vztah – jeden druhého nemůžeme vlastnit, důležitá je komunikace a nastavení osobních hranic, mantinelů i pomyslná svoboda slova...v mnohém napoví zmiňovaná psychosomatika, prostě co už dál nechcete snášet. A nyní máte úžasnou možnost to dotáhnout do konce. Využijte příležitosti, podpora ze všech stran je tu pro vás. Jen vaše nerozhodnost vás brzdí. Všechny podklady k rozhodnutí osvobodit se máte, nyní rekognoskujete terén...a je potřeba hópnout! Aby se ten vlak nerozjel. V té nabrané rychlosti již budete opět ovlivněni strachem a neuděláte to, nehópnete a tím ztratíte drahocený čas!

Obě karty se nádherně doplňují...svoboda x hojnost ...jde to ruku v ruce, pokud se dokážete osvobodit, přichází hojnost.

Afirmace pro obě skupiny....“Vážím si svého těla. Potěšení a hojnost v mém životě si zasloužím a vděčně přijímám. Vážím si své sexuality a hrdě ji vyjadřuji. Ve svém životě si zasloužím dobré věci. V životě přijímám šťastné a naplňující vztahy.“

Přeji všem krásný den plný uvědomění si, potažmo rozhodnutí za sebe....opatrujte se...Pavka Burdová

Scorpion

Chcete-li podpořit mou činnost finančním příspěvkem, s láskou a vděčností ho přivítámheart

Číslo účtu -  7861060277/0100     IBAN - CZ8201000000007861060277

 

Srdečně děkuji za jakoukoliv formu odměny. Pokud usoudíte, že by článek pomohl někomu dalšímu s láskou předávejte....

© 2015 masazepavka.cz