Anketa

Poselství je pro mě
Pochopení 37.61% (167)
Smysluplné 36.26% (161)

Úplněk 19.2.2019

19. února v 05:53

Krásné, úplňkové ráno dušičky...

a je to tady, už pár dní se v nás cosi děje tak nějak silněji. Ano úplněk se nám umí krásně připomenout svou razancí. Nedá pokoj a emoce se v nás mohou tak trochu i plácat. Vše je nutným připomenutím, že se prostě nemáme rozhodovat v rozporu s tím, co cítíme, byť to zní lákavě, ale ne...a to slůvko NE, je velice důležité, očistné, osvobozující, transformující...plynoucí k tomu, najít svou vnitřní víru a správnou míru ve svém chování a jednání. Tento úplněk nese jméno „Účastenství“ a nám všem připomíná, že máme podporu, naději v lepší zítřky, když neztratíme svou vnitřní víru a budeme účastni – zapojíme se. Víra je vaše schopnost věřit v to, co dosud není viditelné. Se svou vírou si můžeme představit, co bude následovat...sledujte své vize. Vše je snadnější, když si dokážete představit. Nic není nemožné, pokud si dokážete představit...když si umíte představit, jste na cestě ke splnění své vize. Tato karta vám oznamuje, že jste pod ochranou vyšších sil...jste vedeni a podporováni. Důvěřujte v život, zázraky se dějí.

Pro ty, kteří tentokrát zvolili kartu číslo 1 - „Rovnováha emocí“...tato karta vás nabádá k tomu, aby jste nebyli rozpolcení. Najděte si čas a zaměřte pozornost na sebe a svůj pohár. Když naplníme svůj pomyslný pohár, máme sílu a pevný základ. Tento pohár určuje jak nahoře, tak dole, jak uvnitř tak navenek....prostě rovnováha...rovná váha, obě strany mají stejně. Nejsme rozhození, ale stabilní v harmonii, v klidu a plynem si s proudem. Zaměřte se na strachy, která vás rozhazují z rovnováhy...myslím ty strachy, z kterých se vám stáhne hrdlo a nemůžete se nadechnout. Nebo se vám rozbuší srdce....to jsou ty ochromující strachy, nezpracované emoce a nerovnováha v srdíčku. To z čeho je vám blbě, máte depku, je vám smutno, že ani to sluníčko, který venku tak nádherně, jarně svítí nepomáhá...sebelítost, sebevýčitky...ale ono vás to kope do zadku, dělej něco, neseď tady, nelituj se....v této fázi není špatně říct si o pomoc, není to pod úroveň....ani slabošské. Ovšem, když už o pomoc požádáte, nechejte si pomoci. Vše je o vnitřním, pevném rozhodnutí - já chci a jdu a udělám. To uznání, že si za to stojíte a neobětujete se něčemu, čemukoliv...Afirmace – Harmonie a štěstí naplňují můj život

Karta č.2 a její poselství - „Inteligence“...vzdělání, znalosti, vnímání a flexibilita....tato karta vám říká...probuď svou vlastní vnitřní inteligenci...tu přirozenou a prožívej jí naplno! Nenechávej se svazovat starými, možná již neplatnými, dogmaty a osvoboď se, nepřetvařuj se ...zaměř se na věci nové a prověř ty staré. Otevři se novým podnětům a buď flexibilní. Ze začátku může nastat rozpor při přijímání nových myšlenek, když se ale budete držet jen vnímání z minulosti...vaše myšlení bude stagnovat. Budete přešlapovat na místě. Spíš než pokrokově, budete uvažovat zarputile a nové neznamená nutně zlé, či špatné...je to prostě nové! Během svého života máme za své převzít spoustu věcí, ale můžeme to udělat každý po svém...z toho si vytváříme zkušenosti...svou z prdu kuličku. Není potřeba přebírat nefunkční vzorce chování. Zkuste to pojmout v té lehkosti bytí a netrvejte si zapškle na svém. V kontextu s emocemi tohoto úplňku...vám to ukazuje, že je na čase své vnímání změnit, nepřešlapujte na místě, otevřete se novým znalostem....aktivujte v sobě tu víru, že to prostě dáte...protože chcete. Afirmace...Jsem otevřen/a úspěchu ve svém životě. Mám právo být úspěšný/á.

Karta č. 3 - „Vůle“...vyjádření, asertivita, sebekontrola, směřování...Naše vůle jde ruku v ruce s tím, co cítíme, co si přejeme, tedy většinou, nebo by to tak aspoň mělo být. Výjimka existuje...vyšší plán, moc a používá se ve větě...“Vůle Tvá ať se stane....a to znamená, že to necháváte v Božích rukou. Také poslední vůle...plníme ze srdce poslední přání, bytosti nám drahé,která odešla. My se ovšem dnes zaměřujeme na vůli naší..tedy patřičně s tou správnou hrdostí oznamujeme, co chceme, co si přejeme, co jsme , jaký je náš záměr a je v tom i svoboda rozhodování. Samozřejmě souvisí i s našimi osobními hranicemi...ve smyslu...jó, houpat můžeš, točit už ne! Vyjadřuji se jasně, vše co říkám, je sdělováno asertivně, není potřeba být agresivní, aby mě někdo respektoval, vím kam směřuji atd. Tato karta je pro vás připomínkou, abyste vzali sílu své vůle a nasměřovali ji tam, kde je topro vás důležité...nejdůležitější. Naučte se vědomě posilovat svou vůli...třeba jídlem, které vám sice chutná, ale je vám po něm zle...rozhodnutí je jasné, protože je mi z toho zle, nebudu to jíst...nebo se hold budu kroutit v křeči, protože jsem šla přes své rozhodnutí a za blbost se platí. Ale nemusíme na sebe být tak přísní. Začněte tím, že si prostě a jednoduše uvědomíte kým jste a začnete podle toho žít. Vy, ne někdo jiný...komunikujte, projevujte se ve svý pravdě. Když nemáte pevnou vůli, neumíte být rázní a toho umí zdatní jedinci obratně využít. Pevná, silná vůle jde ruku v ruce s rovnováhou. Když si věci ustojíme, jsme v pohodě, v harmonii, je nám prostě fajn. Naučte se postavit se sami za sebe, nenechávejte se připravit o vaší sílu a energii. Afirmace....Dovoluji lásce ve svém srdci vysílat signály do vnějšího světa.

Tak a to je pro dnešek vše. Moc si vážím vaší důvěry a přeji, aby jste zde našli přesně to, co jste hledali. Jinak konzultace probíhají, pokud máte zájem, objednejte se...jsem tu i pro vás....krásný, úplňkový, řešící, uvědomující....očistný den...vaše Pavka Burdová

Chcete-li podpořit mou činnost finančním příspěvkem, s láskou a vděčností ho přivítámheart

Číslo účtu -  7861060277/0100     IBAN - CZ8201000000007861060277

 

Srdečně děkuji za jakoukoliv formu odměny. Pokud usoudíte, že by článek pomohl někomu dalšímu s láskou předávejte....

© 2015 masazepavka.cz