Anketa

Mandaly mi

Tento úplněk provází ještě tato tarotová karta a mě přišlo, že je to pro vás důležité, tak jí přidávám.

Karta je předzvěstí lepších zítřků...opravdu se začne vyjasňovat, je to nosič láskyplného, přátelského ovzduší...opravdový rytíř na bílém koni...zachránce, chccet-li. Pomůže s vyřešením vašich vnitřních strachů, pořešíte svoje vnitřní vězně....zpracováno, odevzdávám s láskou...díky

Pavka

Knight of Cups Rider Waite Tarot

Úplněk 19.4.2019

19. dubna v 08:50

Úplněk 19.4.2019

Dobrý den všem!!!

Předně chci poděkovat za vaši důvěru, opravdu si toho vážím...velké díky, díky, díky vám všem!!!!

A jdeme na to, aneb slovy klasika....není čas ztrácet čas.

Zaujala vás karta na které seděla sovička, tato mandala nese jméno „Porozumění“ a zaštiťuje všechny ostatní karty, tedy o čem celý ten úplněk je. Porozumět, pochopit proč se vám co děje...řeč je o vztazích všeobecně. Možná, že si říkáte, proč zrovna já? Za co? Vždyť už bych si zasloužil/a něco víc, nebo lepšího, vždyť se tolik snažím...a další

Je zde spousta vnitřních bojů, které pramení z nedůvěry v sebe sama. Všeobecně nastavená, nekompromisní zrcadla stále dokolečka dokola neúnavně ukazují...co máte ve svých životech změnit.

V okamžiku, kdy to pochopíte, porozumíte těmto symbolům, náznakům, už v tu chvíli, hned po tzv.AHA...ovšem aha v srdci, které vás prostoupí celé, jako člověka, započne léčivý hojivý proces, kde se začne prohlubovat důvěra...důvěra v sebe ...sebedůvěra, sebeláska, sebehrdost a vnitřní oheň se rozhořívá, slunce začíná hřát. Touto zkušeností máte projít, jiná cesta není, jinudy nevede. Máte na výběr...udělat krok, nebo zůstat stát na místě.

K lepšímu porozumění doporučuji minerál „Opál“ - který podpoří výše zmíněné myšlenky. Upřímně se smějte, svobodně se vyjadřujte a nedržte se zpátky. Povzbuďte své nejbližší okolí, aby se také rozzářilo. Afirmujte – Dovoluji si zářit.

 

Karta č.1 – nese jméno „Touha“ a čemu, máte porozumět? Vaše touhy jsou, už existují ve vašich hlavách, ve vizích, v myšlenkách, v přáních, srdcích. Právě teď máte uchopit svou příležitost, protože teď je ten nejsprávnější čas vaše touhy přivést do reality. Vdechnout jim život. Právě teď vaše touha stojí pod šťastnou hvězdou. Osvoboďte se od svých vnitřních strachů a vykročte, následujte tlukot svého srdce....teď, teď, teď....Porozumění všem svým touhám podpoří „Unakit“ - jeho podpora tkví v poselství, které přináší...“ Neexistuje žádná hranice toho, čeho můžeš dosáhnout“.. Sledujte mandalu, nechte ji na sebe působit...minerál držte v rukou...v tuto chvíli se stává vnitřní, pozitivní změna, která změní i vnější okolnosti (vnitřní utváří vnější)

Tyto okolnosti jsou pozvedány k nejvyššímu a nejlepšímu výsledku. Nyní naslouchejte své intuici, bezpečně vás provede pochopením, porozuměním „kdo jsem“....“ proč jsem zde“..Nějaký čas se více věnujte meditacím, pobytu v přírodě...buďte v klidu sami se sebou, ten správný moment k prvnímu kroku se již blíží.

 

Karta č.2 – nese jméno „Transformace“ a vy, kteří jste zvolili mandalu s tímto jménem máte pochopit, máte porozumět sami sobě. Máte přijmout sami sebe. Vypnout vnitřního kritika. Je na čase přijmout se tak jak jste...se svými silnými i slabými stránkami, všichni je máme. Když přetransformujete svůj pohled na sebe, objevíte velký dar, najdete své poslání, které zde máte. Jedině tak naleznete svůj vnitřní klid a vaše mysl, tělo i duše bude v harmonii...v rovnováze. Najdete správnou míru ve svém chování, jednání. Uvědomíte si, že jste už dost pro sebe i všechny ostatní, že nemusíte ještě přidávat to, či ono a ještě, aby jste se zavděčili. Přijměte se takový, jací jste. Otevřete srdíčko především sobě. Po těle se rozleje konečně blaženost a pocit úlevy, který se vyobrazí na vašich rtech v podobě úsměvu. Minerál, který tuto transformaci podpoří se jmenuje „Tyrkys“ - obnovuje rovnováhu a nese posleství....Probuzením pravé lásky tvého Já roznítíš svou schopnost dávat a přijímat ve tvém světě tu pravou lásku. Tak směle do toho, jste úžasní tak jak jste!!!

 

Karta č.3 – nese jméno „Trpělivost“...někdy hodně těžké, že? Porozumět a pochopit, proč je pro nás trpělivost tolik důležitá. Někdy je trpělivost samozřejmost...jenže, kde je ta mez, kde je pomyslná hranice, kdy jste trpělivý příliš? Kdy je to spíš doufání, že zahřmí? Někde umíme zařadit trpělivost úplně v pohodě a někdy je to nadlidský výkon. Nicméně, to co vám mandala sděluje je to, že pokud vydržíte, pokud se nebudete uchylovat k rychlejším řešením za cenu podvodu, klamu, lži...stane se v co doufáte!! Nechte ji na sebe působit.

Vaše lekce spočívá v tom, být trpělivý, tedy jste zvolili cestu....“je to sice dál, za to horší cesta“. Vždy když se dostaváme na životní rozcestí, dostáváme na výběr..svobodná volba, cesta může být asfaltová, polní, po kolejích, po vodě, letecky....s překážkami nebo bez. Volba je na každém z nás.

To co vám na cestě v tuto chvíli pomůže je sluneční záření...sluníčko prosvítí, prozáří temnější zákoutí vaší cesty. Dalším pomocníkem je minerál „Rubín“- tím zákoutím je vaše srdíčko, bylo mu hodně ublíženo a nyní potřebuje láskyplnou, něžnou péči se jménem trpělivost.

 

A to je pro tento úplněk vše...přeji vám krásné, sluníčkové dny a těším se na setkání....Pavka Burdová

Chcete-li podpořit mou činnost finančním příspěvkem, s láskou a vděčností ho přivítámheart

Číslo účtu -  7861060277/0100     IBAN - CZ8201000000007861060277

 

Srdečně děkuji za jakoukoliv formu odměny. Pokud usoudíte, že by článek pomohl někomu dalšímu s láskou předávejte....

 

© 2015 masazepavka.cz