Anketa

Výklad je pro mě

Úplněk 21.1.2019

21. ledna v 05:00

Úplněk 21.1.2019

Krásné úplňkové ráno všem, moc děkuji za důvěru a věřím, že každý najde pro sebe odpověď. Už teď, tím, že hledáte, se na své cestě posouváte, nečekáte až zahřmí a podněty zvenčí vám s vnitřním rozhodnutím mohou pomoct. Cíl tohoto počinu není nadiktovat pomyslný návod včetně ingrediencí. On není ani důležitý ten cíl...spíš ta cesta a tu si vybíráme každý sám. A je na nás, zda si řekneme ...“Je to sice dál, za to horší cesta“ :-D

A o čem tento úplněk je? Mimo to, že si máme dát pozor na srdíčko a nepřetěžovat jej stresem, nerozčilovat se a mít se více rádi....o uvědomění si své vůle...vůle, která je vynaložena k dosažení určitého cíle. Může se ovšem stát, že to směřování není úplně přesné a z bodu A do B je naše cesta brána oklikou. Zde je zapotřebí si uvědomit, jakým způsobem se vyjadřujeme, když něco chceme. Mluvíme jasnou řečí? Nebo hledáme vhodná slova...nejsme náhodou až pod přílišnou sebekontrolou, abychom tím, že se za sebe postavíme hlasem snad někomu neublížili? Přílišným soucitem s druhými zapomínáme na to, že bychom nejprve měli mít soucit sami se sebou. Vždyť být asertivní neznamená nutně být agresivní... Nadechněte se a zkuste se zamyslet, co je pro vás teď a tady důležité...jen pro vás...ne pro partnera, děti, práci...jen pro vás. Když to co říkáme a děláme obsahuje naši vůli, je zde také přítomná velká síla, nového vnitřního postoje.

Karta č. 1 se jmenuje „Sexualita“ - Vy, kteří jste zvolili kartu č. 1 se v tomto tématu nějak nemůžete hnout z místa, je dost možné, že se cítíte ve svém vztahu vlastně sami, nebo vám kdysi někdo hodně ublížil. A tedy ani nemáte pocit, že byste chtěli něco takového s partnerem otevřeně řešit. V první řadě se zkuste zamyslet jak sami o sobě smýšlíte. Vnímáte se jako krásná bytost, bez rozdílu pohlaví? Nebo je zde pomyslné....neznám Tě, ale umyju Tě. Dokážete ocenit sebe, jako báječného člověka, který spoustu věcí ve svém životě dokázal? Nebo to podle vás nestojí ani za řeč a berete se jako samozřejmost... Ano tato karta vás vede k tomu, abyste si uvědomili a promluvili si se svým partnerem o svých hodnotách, potřebách a o tom, co je pro vás ve vztahu důležité. Překonejte prvotní obavy a zapalte svůj vnitřní oheň. Uvědomte si svou jedinečnost a nespokojte se se slovíčkem jen. Tu důvěru je zapotřebí si nejprve prokázat sami k sobě a až potom ji můžete očekávat od partnera. Pokud se nejste schopni ocenit sami, nečekejte, že to za vás udělá partner, či že vám to dokonce dluží, protože vy si to zkrátka a jednoduše zasloužíte....ano zasloužíte, ale váš partner vám může nastavovat zrcadlo a pokud je u vás chlad a neláska, on svůj vnitřní krb také nerozfajruje. Naopak, když vy v sobě aktivujete pomyslnou jiskru a zajiskříte mu...může se se stát ablafla zablafla a může to vést k úplně novým, otevřeným, krásným začátkům. Tak vzhůru do jiskření, všichni si zaslouží lásku, někteří se to mají jen naučit, budou-li chtít.

Karta č.2 se jmenuje „Inteligence“ - Barva je fialová, takže už to nám napovídá, že se nejedná o inteligenci tzv. Naučenou, vyčtenou....ale o naší vnitřní a přirozenou inteligenci, o vnímání a to jak jsme flexibilní. A potom je rada jasná. V některých situacích nelze reagovat podle knihy, protože se jedná o moudro vyčtené...kouzlo prožitého, má punc zážitku, prožitku a tedy zkušenosti na vlastní kůži. Už dítě, když mu budete opakovat u krbu aua aua pálí, si prostě sáhne a spálí se, protože to prostě potřebuje prožít. Zkuste spojit inteligenci se srdíčkem....smyšlím a jednám podle toho jak to cítím. Místem, kde se toho nejvíce naučíte, je škola života, vašeho života. Vše co potřebujete vědět, je schované uvnitř a na vás je, abyste to znovuobjevili a začali aplikovat ve svém životě. Chcete si život zjednodušit, zlehčit...to znamená se něčeho zbavit. Nedělejme si v hlavě ani v srdci zbytečné sklady...tak jako hromadíme v garážích, půdách hromadíme totiž uvnitř v krákodobé i v dlouhodobé paměti...hromadíme i to, co již dávno nepotřebujeme(strachy, pomluvy, ublížení atd). Naučme se svou mysl uklízet a vyhodit vše, co již ve svém životě nepotřebujeme a co náš život udělá lepším. Se správnou vůlí, to půjde....Vaše myšlenky jsou mocné a dějí se zázračné změny.

Karta č.3 se jmenuje „Spojení“ - barva je zelená, což je v mém podání barva srdeční čakry a značí lásku, podporu, jednotu, propojení...cestu srdce. Vy, kteří jste zvolili tuto kartu ...otevřete své srdce lásce a budete milováni. První fáze je, že se prostě zastavíte ve svém uspěchaném životě. Přestanete se honit a nechat na sebe tlačit – žít a být pod tlakem. Lidé, kteří jsou pod tlakem mají svěšenou hlavu a jejich krok připomíná klus. Já říkám, zastavte se, zvedněte hlavu, zklidněte svůj dech a pomalu otevřete oči....rozhlédněte se kolem sebe a začněte vnímat srdcem, nepotlačujte to, co cítíte. Nezavírejte oči nad tím, co se vám v životě nelíbí a můžete to změnit...s láskou a otevřeným srdcem milujte a buďte milovaní. Toto spojení značí to, že jste v bezpečí, ze všech stran jste chráněni. To nejhorší je za vámi a jste připraveni se posunout za hranice obtíží, které vyvstaly. Pouta s minulostí jsou přeťata, již nepotřebujete kolem svého srdce hradby a je bezpečné věřit svým pocitům a lidem, kteří jsou ve vašem životě.

 

Přeji všem, kteří čtou tyto řádky pevnou vůli k dosažení přesně toho, co si vytýčili, vysnili s otevřeným srdcem. Mějte krásný úplňkový denheart...vaše Pavka Burdová

Chcete-li podpořit mou činnost finančním příspěvkem, s láskou a vděčností ho přivítámheart

Číslo účtu -  7861060277/0100     IBAN - CZ8201000000007861060277

 

Srdečně děkuji za jakoukoliv formu odměny. Pokud usoudíte, že by článek pomohl někomu dalšímu s láskou předávejte....

© 2015 masazepavka.cz