Anketa

Článek mi dává
Pochopení 39.15% (321)
Rozhodnutí 27.93% (229)

Úplněk 21.3.2019

21. března v 11:01

Krásný úplňkový den lidi...

jaro už je prostě tady...nejen datumově, ale i v nás! A tento úplněk je toho krásnou připomínkou. Vše nové, klíčící chce spatřit světlo světa...již není prostor pro staré, uschlé, vyhaslé, nefunkční...kruh se uzavírá a je čas otevřít nové kapitoly vážení...ano, i když se bráníte zuby nehty, je vám to prd platný! Vaše tělo vám ukáže, že jdete špatně...buď stavem psychickým ...depky, stresy, stavy úzkosti a sklíčenosti, pocity marnosti a další. Fyzická rovina...bolesti celého člověka, tam to přechází, když svou duši neposloucháme.

A o čem tento úplněk je a čeho se týká celé mé poselství?

Vztahy. Bum a spadla sem kometa, velice překvapující že? No on tomu předcházel článek ke kartám a k výběru a pozornému oku čtenáře, to tak nějak uniknout nemohlo, ale vzhledem k tomu, že spousta z vás volila kartu číslo 3, a číslo 3 na obrázku - fotce prostě NENALEZNETE, říká mi to, toto....

Ve vašich vztazích jsou velké problémy, místo aby se problémy řešily, uzavíráte se do svých ulit a doufáte, že se to nějak samo vyřeší. Ale co je TO? Víte konkrétně, co vám vadí, překáží, irituje, štve, mrzí, bolí, zraňuje? Jsou to lži a podvody ve vztahu, nebo si vás partner(ať je v rodě mužském, či ženském) nevšímá, či podvádí? Z vašeho vztahu vypršela intimita, důvěra, přijetí nejen sama sebe, ale i toho druhého. Nevážíte si jeden druhého, jen jste ve vztahu a křičíte...Ono to nefunguje, je to rozbitý! Ale vztah je 50/50....zamyslete se.

Vztahy ovšem nemusí být pouze partnerské, existují vztahy na pracovišti, v rodinách, vztahy kamarádské, přátelské, vztahy ve službách...a tady se již dostáváme k tomu, jak si nastavit své osobní hranice, ne, že by to neplatilo ve vztazích s partnerem! Kdy už je dobré se vymezit a kdy ještě potřebujeme páchat sami na sobě tzv. Dobroblbectví? Kdy má zaznít to pomyslné dost? Všichni toužíme mít vztahy pohodové, plné lásky, důvěry a sdílet pocity naplnění, štěstí s těmi druhými, jinými...lidmi, které jsme vpustili do své blízkosti. Pokud vám vaše tělo říká, máš zánět močáku, ledvinové koliky, ucpávají se ti cévy, a další jiné informace...říká tím, změň něco ve svém životě! Ne změň sebe – to by mohlo jít zase do podřízení se někomu, něčemu...pozice oběti, která vyleze zase jinde a bude bubákem. Cokoliv, ale udělej něco. Pomyslné návody nehledejte, protože každý je individuální originál ve svém nastavení. Ovšem pokud jen sedíte a pláčete...litujete se, opradu se nic nezmění!

Karta č.1 – Zdraví – tělo - rovnováha – vitalita – síla.....barva karty je červená, což v mé řeči značí barva první čakry, barva svých kořenů, také krve. Pokud je zde cokoli v nerovnováze, ovlivní to věci další. Tím si berete, odebíráte sílu a chuť něco tvořit, vytvářet.

Vy kteří jste zvolili kartu číslo jedna ...“pracujete“ na svém základu jak mít pevnou půdu pod nohama – opět se to týká vztahů!!! Přemýšlíte o svých krocích, eliminujete příčiny problémů...tedy i komunikujete nebo odkládáte svou hrdost a necháte si pomoci. Je fajn si srovnat i myšlenky...nenechat se ovlivnit negacemi – vím, že je to těžké, ale pokud si to uvědomíte, že přemýšlíte už přes čáru a že té věci už myšlenku věnovat ani nechcete, už pracujete na eliminaci tohoto problému...jste na cestě.

V opačném případě, pokud ještě nepracujete, je to pomyslný kopanec do zadnice...Dělej něco...chybí Ti síla, Tvé tělo strádá, propast nad kterou balancuješ se zvětšuje a času na Tvou záchranu ubývá. Přestaň si nalhávat, že změna už není potřeba, Tobě je blbě, Tobě, nikomu jinýmu jen Tobě a záleží na Tvém rozhodnutí, kam to nasměruješ. Třeba stačí jen rozhovor, změna stravy, více smíchu, více radosti, více chůze a přirozena do svého života. Mimochodem, hodně zajímavá myšlenka, to přirozeno...zkusili jste se někdy zamyslet nad tím, co je pro vás přirozené a co už je maska? Hraní si na něco, co není vaše, co se vám protiví, ale každý den znovu nasadíte úsměv 153 a jdete na to? A opět připomínám vztahy. Nemluvím o maškarním bále, tam je to podmínkou :-D Pokud ovšem hrajete v běžném životě roli, která prostě není vaše...ať chcete nebo ne, jedete směr nemoc. Zkuste se nyní podívat na své tělo jako na chrám své duše. A zase vše zapadá...

Minerál,který přichází na pomoc se jmenuje „Růžový kalcit“

Karta č.2 – Zvuk – Vibrace – Rytmus - Ticho...pro ty kteří zvolili kartu č.2 je zde sdělení...uvědomte si, že kdykoli cokoli vyřkneme...mluva jako taková, běžná komunikace, i křik, kritičnost – vše je velmi silnou vibrační energií, kterou vysíláte do svého okolí, prostoru. A potom v tom žijete...doma, v práci, v obchodě na nákupu s pocitem...musím. Pokud je tato vibrace laděná v negacích, lehce nás to ovlivní. Příklad, pokud se doma pohádáte – protože jsme stále ve vztazích – mnohdy bývá ukončení věty prásknutí dveří....a jdete to rozchodit, jdete na procházku, do hospody...pryč....pryč z těchto vibrací. Jenže ono to tam zůstane, ono se tak úplně po bouřce nevyjasní, že?

Vrátíte se do prostoru a tam je husto, těžko...a vás to donutí přemýšlet nad změnou, nad tím, co jste řekli, nebo naopak neřekli, co je pravou příčinou husta a nedýchatelna a vlastně chcete opět vytvořit pohodu, klídek, tabáček...hezko, čisto, dýchatelno(neslučuje se tedy s tabáčkem) tady myšleno energeticky dýchatelno.

V tuto chvíli je také důležité jakou hudbou se obklopíte, zda je to radio, či metalová skupina z CD...všemi zvuky podněcujeme své vibrace. Třeba rocková hudba v nás probouzí chuť, energii, latina ...tedy hlavně u dam, rozkroutí boky, aktivuje hravost,lehkost a chuť. Vážná hudba nás donutí přemýšlet lehce i těžce melancholicky.

Zkuste se nyní nadechnout a naslouchat svému tělu, v jaké je vibraci...co chce, k čemu vás nabádá? Čeho si žádá?

Přestaňte nad svými pocity mávat rukou a potlačovat se. V okamžiku, kdy si začnete více uvědomovat zvuky, vibrace kolem ...stanete se citlivější, absolutně přirozeně zvýšíte svou schopnost reagovat na běžné věci v klidu, s láskou a v harmonii. Využijte každou příležitost k pozorování toho, co s vámi zvuky kolem vás dělají a vylaďte se na svou vlnu!

Minerál, který přichází na pomoc se jmenuje...“Modrý krajkový achát“

Všem moc děkuji za důvěru, věřím, že jste si každý našel to svoje, jen připomínám, pokud potřebujete jsem zde pro vás k osobním i telefonickým konzultacím. Přeji všem krásný, láskyplný den a opatrujte se...Pavka Burdová

 

Chcete-li podpořit mou činnost finančním příspěvkem, s láskou a vděčností ho přivítámheart

Číslo účtu -  7861060277/0100     IBAN - CZ8201000000007861060277

 

Srdečně děkuji za jakoukoliv formu odměny. Pokud usoudíte, že by článek pomohl někomu dalšímu s láskou předávejte....

© 2015 masazepavka.cz