Anketa

Výklad je pro mě
Motivace k zamyšlení 42.41% (229)
Rozhodnutí 28.15% (152)
Jiný pohled na věc 29.44% (159)

Úplněk 22.12.2018

22. prosince v 05:57

Úplněk 22.12.2018

Všem moc děkuji za přízeň, moc si toho vážím a ze srdíčka přeji požehnané vánoce plné pohody, lásky a otevřených srdíčekheart

A o čem tento poslední úplněk je? O našem růstu...každá zkušenost, prožitá v tomto období, jako by zařizovala posun do jiných energií, do svobodnějších vln a uvolnění...tedy když si uvědomíme. Když se budeme zuby nehty držet starého a nefunkčního, bude to i patrně bolet, protože jen skrze bolest si nejlépe uvědomíme, co a jak. Takže propojit se sami se sebou, co chci, kam směřuji, co si mám uvědomit, co od života očekávám...a vše si procítit srdíčkem. V srdci logika není, tam je upřímnost a laskavost. Tam si uvědomíme jestli to či ono nám vyhovuje nebo ne. Když ano, je zde pocit blaženosti, když ne pocítíme palčivou, svíravou bolest a neschopnost se nadechnout. Buďte se sebou trpěliví, dejte si k růstu čas, vše má svůj čas, jen zasaďte pomyslné semínko Božského vědomí...sebevědomí, seberealizace, sebedůvěry, sebelásky, život tady a teď. Pro tyto dny bych doporučila mít po ruce drahokamy ametyst a křišťál...klidně do džbánu s vodou a popíjejte svou minerálku a nechte vše kolem sebe plynout.Rada...Probuďte čistý a nekonečný Zdroj hluboko ve svém nitru a z toho prostoru žijte. Jste to, co hledáte – a ještě mnohem více.

Pro ty kteří zvolili kartu č.1...“Touha“ - Mít chuť uskutečnit s vášní svůj cíl. Zkuste se zamyslet co je ve vašem životě pravá a opravdová vášeň? Co děláte s vášní? Co vám vykouzlí na rtu šťastný smích? Jak dlouho vám vydrží nadšení? Je to chvilkové, povrchní nebo když se nadchnete je to na delší čas...dny, týdny měsíce, či dokonce léta? Když pojmenujete svou vnitřní touhu a svou podstatu, najednou je váš život plnější. Zamyslete se....skoro vždycky dostaneme oč žádáme, ale je to vždycky to co doopravdy chceme? V té hloubce? Nebo řešíme jen povrchově, to co nám nepřinese to vnitřní štěstí a tu vnitřní radost? Někdy se přihodí, že v koloběhu života plníte jen něčí očekávání...ale to přece není vaše touha? To nejste vy!!! To co se nyní kolem vás děje jsou příležitosti ke změně. Můžete, chcete-li, vše uchopit a nastavit znovu jinak a lépe. Stačí si jen vzpomenout, na svá opravdová vnitřní přání a začít je plnit. První krok před vámi rozvine novou cestu jako koberec a vaše srdíčko v tom bude pomyslný motor. Najednou se vám bude chtít věci dělat a nebudete mít pocit, že něco musíte. Najednou vás začne svět a život jako takový bavit a naplňovat...to přece není málo. Tak směle do toho, postavte se svým strachům a jeden po druhém odstraňujte jako nepotřebný. K tomu vám přeji hodně štěstíčka.

Karta č.2 se jmenuje „Inspirace“...tedy nechte se inspirovat. Máte spoustu nápadů, podnětů a představ...teď jen dotáhnout jak vše zrealizovat. Pokud totiž inspirace, nápad zajiskří je jen na nás, jak to uchopíme a nebo taky neuchopíme. Jsou dvě možnosti....můžete mít nápad, ideu, myšlenku...na mentální a emoční rovině, ale chybí vám ruce k tomu, aby váš nápad byl dokončen. Druhá možnost je, že se necháte inspirovat, naleznete rovnováhu, zjistíte,že ano, to je přesně ono a teď už vám nic nebrání vše dotáhnout do fyzické roviny. Uděláte z myšlenky zkušenost. To vše je ovšem za předpokladu, že chcete. Na základě „já chci“ také učiníte rozhodnutí, už nejste jen ve fázi nadšení, které pokud nepřiložíte ruku k dílu, brzy vyhasne. Ta jiskra dodává vášemu nápadu ten správný lesk. Jestli cítíte, že vašemu plánu ještě něco chybí, vyčkejte a nechte jen věci plynout. Uvolněte sevřenou pěst a nechte věci ať se dějí, nemusíte za každou cenu něco tvořit. Ta poslední kapička ukápne až bude ten správný čas! Každopádně otevřete se inspiraci a oživte v sobě energii hvězdy, kterou jste sem přišli být a zařte, vyzařujte, sviťte do daleka! Není nic, co by vám bránilo...když chcete! Pochybnosti jsou strachy ze selhání a nedůvěra v sebe sama. Buď chci a udělám vše proto, aby....nebo nechci a hledám důvody proč to nejde a věřte, že se jich najednou objeví mnoho. Nyní nastává ten čas. Je na vás zda uchopíte svou příležitost a můžete svá předurčení změnit na osud.

Karta č. 3....“Spojení“ - Vy co jste zvolili kartu č. 3 se ladíte na energii svého srdce. Pokud jsme v hlavě a logickém chování, jsme naladěni tak, že plním zadané úkoly, tak jak se očekává....ovšem toto není naše opravdovost, je to naučené a neprocítěné...jsme tzv. Vypnutí. Zastavte se na chvilku, rozhlédněte se kolem sebe. Věnujte pozornost lidem se kterými se stýkáte, zda vás naplňuje toto setkávání, či je to jen rutina a povinnost. Zamyslete se nad svou prací, jídlem které jíte. Prociťte vše co vás vnitřně obohacuje a co vás naopak obtěžuje. Tato karta vás povzbuzuje k tomu, aby jste byli ve vztazích otevření a opravdoví. Sundejte masku a přestaňte hrát povrchní hry, povrchní vztahy, ale prociťte u všeho svou hloubku. Je to vykročení místo toho, aby jste seděli se založenýma rukama a žehrali nad svým osudem. Každý je strojvedoucím svého osudu. V sebelítosti a sebevýčitkách jen předáváte zodpovědnost za to, co se vám děje, těm druhým. Vždyť přirozené a opravdové je i to, že se stane chyba, chybný krok. V tuto chvíli je i v pořádku, že si uvědomíte obavu, strach, ale chce to vše pojmenovat. Nastavit hrdě čelo a otevřít své srdce, potom se stane to uvědomění...přijde prožitek bezpodmínečné lásky...spojení sami se sebou. Navažte spojení sami se sebou. Prociťte se. Zavřete oči a dýchejte, vizualizujte si co se děje ve vašem srdci, když se sami sobě otvíráte a přiznáváte si, co jste dlouho potlačovali....aktivujte důvěru v sebe. Nyní je čas zjistit zda vás vede vaše ego nebo se necháte vést svou duší. Můžete pro zkušenost zkusit obě varianty a vyzjistit, která vám vyhovuje více.

Tak co moji milí, dostali jste své odpovědi? Pokud se úplně nevyznáte v tom, jak navléknout odpověď na vaši situaci, napište mi. Mějte se moc krásně a držím pěstičky na vaší cestě...s láskou Pavka Burdová www.masazepavka.cz

Chcete-li podpořit mou činnost finančním příspěvkem, s láskou a vděčností ho přivítámheart

Číslo účtu -  7861060277/0100     IBAN - CZ8201000000007861060277

 

Srdečně děkuji za jakoukoliv formu odměny. Pokud usoudíte, že by článek pomohl někomu dalšímu s láskou předávejte....

© 2015 masazepavka.cz