Anketa

Výklad je pro mě
Motivace ke změně 42.65% (203)
Uvědomění 26.68% (127)

Úplněk 23.11.2018

23. listopadu v 05:30

Úplněk 23.11.2018

Zdravím vás všechny a hned na začátku chci všem moc poděkovat za důvěru. Je vás opravdu spousta, takže pro mě pomyslné razítko, že odpovědi, které dostáváte vám dávají to, co jste potřebovali jako informaci pro vykročení, uvědomnění si. Děkuji....zde je můj dárek pro vás.

Den se jmenuje Samostatnost....A o čem tedy tyto úplňkové dny jsou? O vaší nerozhodnosti, váhavosti, nestabilitě... o hledání rovnováhy, protože citově strádáte a toužíte po novém začátku...znovu jinak a lépe!!! Každý z nás drží svou originální jízdenku do života a ano, jaký si to uděláš, takový to máš! V tuto chvíli nehledejte úplně na fyzické rovině, nesnažte se něco uchopit pevně rukama, naopak, povolte sevření a nechte se vést.

Zaměřte se na své prožité zkušenosti a čerpejte z těchto informací...to co bylo prožito je pro mě pozitivní – pak nemám důvod to měnit, negativní a takto už to nechci. Jiná možnost není. Probrat si jednotlivé prožitky a klidně vzít papír a poznačit si co a jak. Pomocníkem je vždy naše srdce, když svou mysl spojíte s tím co cítíte, překonáte prvotní mávnutí nad sebou rukou...půjde to.wink

S pokorou poděkujte za život a za zkušenosti, které jste díky tomu získali. Můžete si afirmovat....Jsem v jednotě s Božským....Jsem spojen/a se zdrojem nekonečného poznání. Na své životní cestě přijímám s láskou své vedení.

Tak toto máme všichni společné a nyní ke každé, zvolené kartě...

Pokud jste zvolili kartu č.1 – zvolili jste kartu s názvem „Sny“ - Poselství, Znamení, Symboly, Vedení....všichni máme sny, některé vědomě, některé ve spánku, možná si je nepamatujeme, ale máme je.

Pokud si je úplně nepamatujeme, před tím, než usneme, můžeme si požádat, zda je možné si ráno sen pamatovat, tak, aby vám dával smysl.

Další věc je ta, pokud vědomě sníme a vlastně sníme do šuplíku, kde není šance, aby náš sen spatřil světlo světa. Není tedy šance na uskutečnění a šance jsou promarněné. Podívejte se každý do svého pomyslného šuplíku...co chce být objeveno? Kde jste svázáni strachem z nepochopení vašeho snu? Proč se obáváte jej začít uskutečňovat? Také se může jednat o člověka, o situace, témata, vzpomínky... i to jsou znamení, díky uvědomění si můžete zahojit staré rány a posílíte své intuitivní vnímání.

Zaměřte se aktivně na znamení ve svém životě, všude okolo jich je spousta. Nechte se vést beze strachu a svůj čas, energii, myšlenku věnujte naplňování svého snu, aby se stal realitou. A co je tedy úkolem úplňku? Rozhodnout se, že už dost bylo pouhého snění....je čas jednat a vdechnout svým snům život. Do které skupiny jste se pasovali? Sníte do šuplíku nebo potřebujete zahojit rány minulosti...?

Pokud jste zvolili kartu č.2 – vybrali jste „Volbu“ - uvědomění si, že máme možnost volby.

Vždy jí máme. Někdy rozhodnutí není úplně populární, nebo jde do obětování se....ale máme jí. Vědomě se můžeme rozhodnout pro totéž, co již máme, i když nám to úplně nevyhovuje. I to je v pořádku. Pokud, ale vím, že mi něco nevyhovuje, toužím po změně...buď mám tu sílu a odvahu věc dotáhnout nebo ne. Nic není špatně. Netrestejte se a nenadávejte si, když ještě odvaha tak trochu chybí.

Stačí si věc, situaci, téma, vztah uvědomit, klidně se i pochválit, že v danou chvíli bylo učiněno to nejlepší, co jste mohli. Díky tomu naberete sílu na další kolo, protože jestli máte projít, přijde tolik zkušeností, že nakonec projdete. Otočte se za svým životem....a prohlédněte si výsledek. Pokud jste nemocní, věnovali jste příliš mnoho energie, stav se nezměnil a vyčerpal vás.

Kam směřujete? Jaký je váš cíl? Jdete svým životem s vášní nebo ve strachu? Kde končí pomyslná konfortní zóna? Jste ochotni ji překročit? Potom stačí si uvědomit, že jediný, kdo řídí tento vůz a drží volant pevně v rukou jste vy sami.

Úplněk tedy nese poselství...V každé chvíli si můžeš vybrat. Tvá volba určuje jakým způsobem budeš prožívat svůj život. Vol moudře. Odřízni nevyhovující.

Tak to by byla karta č.2...ve které variantě se vidíte? Jste tvůrci nebo oběti? Teď jen dodatek pro vás....všichni si zasloužíte lásku.

Karta č.3 se jmenuje „Sebeúcta“ - Sebehodnocení, Sebedůvěra, Sebeláska.....hojně diskutovaná témata, že? Jaký vztah máte k sobě samotným? Máte se rádi? Když se podíváte do zrcadla....kdo vám opětuje pohled? Je to pohled, který vás naplňuje štěstím, pohodou, spokojensotí, láskou? Nebo je to v hořkosti vtipu schované...Neznám Tě, ale umeju Tě. Zkuste to jednou jinak...nesnažte se zapadnout, protože se dostanete akorát do křečkova běhacího kolečka. Cesta jak z toho ven, je skrze totální vyčerpání, neskonalou únavu a tupý výraz oběti nebo rozhodnutí věc změnit. To jinak je takto....buďte sami sebou, zaměřte se na svoje kvality a buďte hrdí na sebe, na své jednání, na svůj styl, na svou úžasnou nedokonalost. Odkryjte svou pravou tvář, zahoďte masky a buďte opravdoví.... pusťte se do tvoření takových věcí, které vás naplňují štěstím a zvedají vám sebevědomí. Rozsviťte v sobě vnitřní slunce, zapalte vnitřní oheň...zjistíte, že pohled na sebe potom, co to uděláte.... jiskra v oku. Je vám lépe a jste nadšenou novou bytostí. Úsměv nebude připomínat grimasu nebo nacvičené gesto, ale projev lásky a radosti. K čemu je nacvičený úsměv, když oči jsou prázdné, chladné a bez života. Dámy, jeden tip pro vás....pusťte si muziku, takovou, aby jste se při ní cítily žensky a zavrťte si zadečkem. Tančete s vášní a probuďte v sobě ženskost a smyslnost.

Poselství úplňku pro vás je....Jsi jedinečná, silná a stojíš za to. Dovol, ať všechny tvé dnešní činy i tvou osobu, duši prozáří slunce, které v sobě máš. Nepotlačuj sebe sama dušičko krásná.

 

Karty jsou napsané, je na každém z vás, jak si poselství převezme a zařadí do svého života. Pokud budete potřebovat navléknout kartu na svůj příběh, neváhejte mě kontaktovat. Přeji krásný, úplňkový  den....Pavkaheart

Chcete-li podpořit mou činnost finančním příspěvkem, s láskou a vděčností ho přivítámheart

Číslo účtu -  7861060277/0100     IBAN - CZ8201000000007861060277

 

Srdečně děkuji za jakoukoliv formu odměny. Pokud usoudíte, že by článek pomohl někomu dalšímu s láskou předávejte....

© 2015 masazepavka.cz