Anketa

Článek je pro mě

Úplněk 24.10.2018

24. října v 06:30

Krásný, úplňkový den, opět devítkový, takže zakončovací, dokončovací...dnešní den se jmenuje „Přívětivost“ tedy průraznost s přívětivostí k sobě...slabinou je stres, nedostatek jistoty, lpění na různých věcech s rádoby hodnotou, náladovost, výbušnost. Kladné stránky jsou citlivost, něžnost, velkorysost, starostlivost... a to o čem budu psát já je....Rovnováha – rovnováha je totiž to, o čem celý tento úplněk je! Ovlivňuje naše tělo, zdraví, sílu, vitalitu...mít pevnou půdu pod nohama nejen v každodenním životě, ale i v myšlenkových postojích, tedy mentálně i emoční rovnováha bez výkyvu....taková zlatá střední pro sebe a s tím jde ruku v ruce vše. Když se nastavím pevně a jasně uvnitř, budu vyzařovat svá nastavení i navenek. Tedy vnitřní utváří vnější. Mnohy jsou situace, pro které své potřeby odkládáme na až pak. Ono se to ale nashromáždí a pokud nad sebou přimhuřujeme očkem více než je zdrávo, berem si stresovou místenku směr vyhoření. Takže rada jak najít rovnováhu, sílu, vitalitu...smějte se, milujte se, naučte se správně dýchat, pijte a jezte s mírou...klidně i s Mírou, pohybujte se venku v přírodě, na sluníčku, každou buňkou vnímejte, že žijete....pokud přežíváte, nejste v rovnováze sami se sebou a svými potřebami. Zkuste se zamyslet....a teď k vašemu výběru.

Karta č. 1 se jmenuje „Vizualizace“ - pokud jste zvolili tuto kartu jste vedeni k tomu si více vizualizovat....“umět si vůbec představit, že změna která přichází není nutně špatná“ a pokud si to neumíme vnitřně vizualizovat, představit...potom může být problém to v reálu uskutečnit. Takže pokud máte v hlavě chaos, do svého života projektujete chaos a zmatek. Mozek funguje velmi rychle, sled myšlenek je rychlý, kolikrát ani nedokážeme vypovědět kolik toho v hlavě máme...Rada zní, zastav se človíčku, nádech výdech třikrát po sobě a udělej pomyslně krok zpět. Nebudeš v centru dramat a budeš mít nad věcí nadhled, vytvoříš si prostor pro svou další reakci. Myšlenky a pocity ovlivňují naše činy, tedy i v kompletu celou realitu. Převezměte kontrolu a zahrňte do svého života více vizualizace. Představovat si lze cokoliv vás napadá....určitou situaci, vztah, finance, práci....ne vy smyslu „teď se budu litovat jak je vše na h.....“,ale v pozitivu, jak byste si přáli, aby to bylo, jak byste to opravdu chtěli mít. Když si urovnáte své představy, může následovat krok dvě, napište svou myšlenku na papír, tím své myšlenky zhmotníte. Vyšlete svým záměrům ty správné vibrace a vdechněte jim život, potom totiž nebude ani problém aktivovat čakru č.5 a sdělovat, komunikovat. Pokud ovšem nedokážete debordelizovat chaos, motáte se v začarovaném kruhu, protože to, co vám náleží se ztratí v chaosu, který jste si sami vytvořili. Takže jedno po druhém... afirmace....Rozšiřuji svůj pohled a tím i své prožívání toho, co je možné.

Karta č.2 se jmenuje „Inteligence“ - patří sem vzdělání, znalosti, vnímání, flexibilita....co to značí...není jen jedna poloha inteligence, opět všechno souvisí se vším i to jak se vnímání prolíná s naším tělem, s čím naše tělo rezonuje. Pokud se propojíme se svou inteligencí přijímáme prolínání energie, hmoty jak v mysli, těle, tak i v srdci...a opět jsme u rovnováhy a zdraví. Pokud máte v hlavě vyčteniny se kterými se neztotožňujete, je to jen skrývání se za masku někoho jiného. Dříve nebo později vám dojde, že to nejste vy, protože tomu chybí moudrost poznaného. Probuďte svou vlastní vrozenou inteligenci a prožívejte ji. Proberte si v sobě list za listem tu otevřenou krnihu vašeho života a vyhodnoťte co je vaše, co jste převzali a vlastně dál používat nechcete. Buďte upřímní sami k sobě, nespokojte se jen s povrchním pochopením něčí teorie, najděte si svou cestu...udělejte si „svou z prdu kuličku“...bude jen vaše. Vše co okolo čtete, vnímáte, zapisujete do vnitřní databáze, ale k čemu, když v reálném životě jen přidáváte na pomyslný seznam věci, které máte učinit. Přirozená inteligence vám pomůže věci eliminovat, zjednodušit...když vrstvíte pouze poznatky, informace... jednou ta halda udělá hoplá a vy budete jak Štěpán z Básníků zavaleni knihami a plácat nožičkama v neschopnosti hnout se z místa. Aktivujete chaos, nebudete vědět kde je nahoře, kde dole. Dopřejte si čas nové poznatky vstřebat, přetransformovat do své řeči, probublat každou buňku...nová informace se zde potom zapíše pevně, bez dalších otazníků. ....barva je fialová, takže je to o čakře korunní tedy sedmé...spojení se Zdrojem, Božstvím...ovšem nehledejte venku, ale uvnitř. Afirmace – Místem, kde se toho nejvíce naučím, je škola mého života.

Karta č.3 se jmenuje „Sebeúcta“...sebehodnocení, sebedůvěra, sebeláska, vlastní hrdost. Tato karta vám sděluje to, co je dlouhodobě potlačeno. Podívejte se pořádně na tu kartu a vy, kteří jste tuto kartu zvolili...zkuste tento totálně uvolňující postoj. Umožňuje volně se nadechnout a dále dýchat. Bez pocitu, „Ježiši to je trapný“ .Když se snažíte neustále někomu, něčemu zavděčit...tedy někam zapadnout, stáváte se závisláky. Závisláky na uznání, pomyslném poklepání na rameni...ty jsi pašák!! A proč to neuznáte sami? Když se zamyslíte už jako miminko v povijanu jste jen spali,jedli a ...BYLI....a všichni se nad vámi rozplývali, jak jste úžasní, jak jste šikovní a báječní. Kam to zmizelo? V kterých požadavcích tyto pocity vymizely? Byla to vaše snaha se někomu zavděčit, protože jste cítili méněcennost. Tato karta lze vnímat jako velká výzva, abyste objevili svou vnitřní sílu, své pravé já. Začněte třeba tím, že budete vytvářet něco, co vás baví a naplňuje... s láskou a radostí...to zvýší vaši sebedůvěru, vaše tělo začne reagovat tím, že bude mít více energie. Začnete na sebe být hrdí. Vaše vnitřní světlo začne zářit, už nebudete šedé myšky bez elánu a chuti do života....a opět rovnováha!!! No není to úžasný? Když si uvědomíte, že nalézt vnitřní hodnotu, vás vůbec nic nestojí....že opravdu stačí jen chtít, dá se to zavnímat i jako malý či velký zazrak! Mohli bychom tady klidně rozebrat i zrcadlení a méněcennost....ale to myslím všichni víte jak to funguje!?! Ten co si honí triko a dělá podpásovky, je jednoduše tak nízký, že na víc nedosáhne. To jací jste, je výsledek vašeho smýšlení o vás. To jak na sebe hledíte do zrcadla a vytváříte tím svou realitu...svůj život. Pokud je to v negacích, co čekáte od svého fyzického těla? Že bude plné pohody? Elánu? Chuti do života?....kulový, vy do něj vlíváte jed, tak nemůžete čekat, že vám to vaše tělo vrátí v podobě tolik očekávané věty....Ty jsi pašák! V horším případě jdete do pozice oběti, sebelítosti – tedy nemoc....a ono přitom stačí jen chtít a začít se chválit, být k sobě pozorní!! Pro někoho to je určitě bolestivé čtení, věřím...ale rada zní, nehledejte důvody proč to nejde, zamyslete se nad tím, proč vás to zabolelo a zaměřte se na práci na sobě. Všechno, co pro sebe uděláte, vám vaše tělo nespočetněkrát vrátí! Afirmace – Stojím za to. Jsem jedinečná a silná. Dávám svolení, ať všechny mé dnešní činy i mou osobu prozáří slunce, které v sobě nosím.

Tak a to je vše moji milí, toto je můj úplňkový dárek pro vás. Pokud budete potřebovat kartu navléknout na svůj problém, jsem tu. Jinak pevně věřím, že jste našli své odpovědi, co je potřeba dokončit, uzavřít a odevzdat....potažmo nově aktivovat. Přeji všem pevné vykročení za světlem....Pavka Burdová

Chcete-li podpořit mou činnost finančním příspěvkem, s láskou a vděčností ho přivítámheart

Číslo účtu -  7861060277/0100     IBAN - CZ8201000000007861060277

 

Srdečně děkuji za jakoukoliv formu odměny. Pokud usoudíte, že by článek pomohl někomu dalšímu s láskou předávejte....

© 2015 masazepavka.cz