Anketa

Karty jsou pro mě

Úplněk 26.8.2018

26. srpna v 23:47

Úplněk 26.8.2018 den se jménem "Průraznost". Všem tímto děkuji za důvěru a pokud budete potřebovat, kontakt naleznete na mých stránkách. Jsem tu i pro vás.
Takže jdeme na to...o čem ten celý dnešek je? Všichni bez rozdílu si máme uvědomit, že máme na výběr, že máme právo volby. Nic není neměnné, nic není dogma. Každá informace, každá situace, každý příběh má vždy několik cest, a je na nás, jakou cestu zvolíme! To je svobodná vůle, nyní je pouze zapotřebí mít jen odvahu si zvolit! Někdy velký problém – výběr, volba...život v trápení, či sebeobětování sebe sama...či sebeláska, svoboda a respekt...a opět všechno se vším souvisí 

V každé chvíli si můžeme vybrat. Naše volba určuje, jakým způsobem budeme prožívat svůj život...Volte prosím moudře a s respektem ke své vnitřní cestě a nastavení.
Karta č. 1. se jmenuje „Poctvivost“ Takže odpověď pro ty, kteří zvolili kartu číslo 1 je Buďte sami k sobě poctivý, upřímní...nalezněte ten správný klíč k tomu, co je potřeba vyřknout, sdělit, vykomunikovat si. Celá tato karta je o pravdě...o tom jak poctivě žít v tom co děláme a mluvíme. Nebo si jen nalháváte a konejšíte se, že bude lépe? No ano, slibem nezarmoutíš, ale vůči sobě? Jakákoliv lež vůči sobě samému se dříve nebo později provalí. Už jako dětem nám bylo sdělováno,že lež má krátké nohy! Pokud lžete o něčem někomu, vězte, že pokud se to má ten dotyčný dozvědět, Vesmír je tak báječný, že odkryje, co se odkrýt má. Obraťte se nyní do svého vnitřního světa a mluvte pravdu, bez ohledu na to, jak na to budou ostatní reagovat. Jen tak se můžete stát sebou samým, když si přestanete nalhávat, pojmenovávat polopravdami zcela evidentní lži a pohlédnete zcela poctivě v pravdě a lásce na svůj život. Následně jej uchopíte a máte možnost zvolit. Zda je toto zlo, které důvěrně znáte a tudíž si ho ponecháte(smrádek, ale teplíčko), protože to druhé není ošahané, tak tam raději nepůjdu. To řešení a změna by mě mohla bolet. Na obě varianty máte výsostné právo. Tomu komu není ve lži dobře, jste nakonec jen vy sami. Poctivost otevírá dveře opravdové svobodě. Poctivost je rozšířením vnitřní síly. Takže...kdo z vás bude hledat ten správný, pasující klíč k sobě samotnému? Přeji hodně štěstí a držím pěsti...první krůčky mohou bolet.
Karta č.2 se jmenuje Čakra solárního plexu. Ti, kteří si ji vybrali řeší témata emocí...vlastní osobnost a její uchopení, sebehodnocení, individualita, síla vůle, ego, žárlivost, vnitřní zloba, rozčilování....energetické centrum naší životní síly. Témata pro vás všechny mohou být různá...společné je ovšem to, že nemůžete v životě něco, někoho strávit. Z koho, z čeho vám kypí žluč? Kdo, co vám leží v žaludku? Kde se nechcete něčeho vzdát a co nechcete ze svého života pustit? Téma lpění. Mohli byste tuto kartu brát jako výzvu...možnost volby...že zapálíte svůj vnitřní oheň, očistný paprsek...tím se si začnete i více věřit a začnete se pohybovat k cíli s větší vervou, s větším elánem...vlastně aktivujete svůj vnitřní pohon. Najděte ve svém jednání správnou míru...nemusíte být pruďas a zbrkle jednat, ale proč se taky držet uťáple zpátky? Aktivujte sebehrdost, sebelásku a bez jakýchkoli přikrášlení odhalte svou individualitu. Můžet být inspirace pro ostatní, aby taky dostali odvahu něco ve svém životě změnit....doporučuji afirmovat...Dnes jsem silný, protože tu stojím ve své vlastní síle. Zasloužím si být milován, respektován a vyslechnut.Jsem hrdý, sebevědomý a sám se sebou spokojený. Zasloužím si život, o kterém sním a přijímám ho. Rozhodl jsem se dostat se v životě dál. K tomu si můžete zapálit žlutou svíčku a svůj záměr podpořit. Uvidíte, že ovlivníte i svoje pálení žáhy, žlučníkové záchvaty, či koliky a vředy. Přeji hodně štěstí.
Karta č.3 se jmenuje „Touha“. Vy kteří jste zvolili tuto kartu po něčem toužíte z celého srdce. Jste vášnivými účastníky svého plánu a jedete směr cíl, naplnění. Nyní je na vás, zda to, po čem toužíte převedete i do fyzické reality! Můžete mít velký sen, ale když nebude odvaha, vaše plány, vize nebudou uskutečněny a vy sníte a přemýšlíte tzv. Do šuplíku. Takže je to jen v emoční rovině. Pokud zvolíte, učiníte výběr z několika možností, tato karta vám pomůže s tou správnou touhou a vášní vše dotáhnout do šťastného konce. Pravda je taková, že naše přání od srdce se prostě plní...dříve nebo později, to vždy podle toho, kde se právě na své cestě nacházíte. A plní se přesně to, co se splnit má a nač jste připraveni. Mějte otevřená srdíčka, přejte si s nově aktivovanou odvahou. Takže dnes máte tu jedinečnou možnost svůj dosavadní život zrekapitulovat a zvolit další kroky. Zaměřte se, zda to co bylo doposud ve vašem životě vám přineslo ten vnitřní pocit štěstí a pohody.. Pokud ne, máte i odpověď, co eliminovat ze svého života jako nežádoucí a nefunkční. Neexistují žádné hranice toho, čeho můžete dosáhnout.
Tak mojí milí...našli jste své odpovědi? Já věřím, že ano. Na vašich cestách přeji co nejvíce jasných světýlek a otevřených srdcí....přeji krásný úplněk plný těch správných uvědomění si ….
Pavka Burdová
 

The After Tarot shows what might have happened next in each scene in the 78 Rider-Waite cards. The illustrations are an a close reproduction of Pamela Colman-Smith's original artistic style. It's a very creative concept, and a companion deck to the Tarot of the New Vision.

Chcete-li podpořit mou činnost finančním příspěvkem, s láskou a vděčností ho přivítámheart

Číslo účtu -  7861060277/0100     IBAN - CZ8201000000007861060277

 

Srdečně děkuji za jakoukoliv formu odměny. Pokud usoudíte, že by článek pomohl někomu dalšímu s láskou předávejte....

 

© 2015 masazepavka.cz