Anketa

Informace o úplňku mi dávají
Smysl 29.52% (49)
Info k rozhodnutí 21.69% (36)
Rozhodnutí 24.10% (40)
Děkuji 24.70% (41)

Pro podporu mé činnosti finančním příspěvkem...

Číslo účtu -  7861060277/0100     IBAN - CZ8201000000007861060277

 

Srdečně děkuji za jakoukoliv formu odměny. Pokud usoudíte, že by článek pomohl někomu dalšímu s láskou předávejte....

Úplněk 9.3.2020

8. března v 20:00

Zdravím vás moji milí,
je zde v pořadí třetí úplňkový čas ...tentokrát má datum 9.3.2020 a je ve znamení Panny. Asi nejvíce má pod svou záštitou orgány solar plexu(trávicí ústrojí, střeva, dvanácterník, konečník a smyslové orgány oči a uši...protože palivo, které sem vkládáme, dokáže ovlivnit náš zrak. Když přikládáme kvalitním dřevem, máme dobrý oheň...nekouří, neštípe...vidíme dobře a jasně. Když se ale na stravu - palivo nezaměřujeme, může být to, co vidíme, v jakési mlze bez perspektivy.)
Čakra č.3 Manipura, barva žlutá. Tato čakra se zaměřuje na informaci ukládání, vstřebávání emocí lásky, radosti, strachu / přirozeného respektu, sebeúcty, spokojenosti, spolehlivosti, asertivity a v neposlední řadě také hojnosti nejen finanční.
Nevyrovnanost této čakry se projevuje pasivitou, potlačovanými emocemi, zlostí, strachem být sebou samým, neschopností učinit rozhodnutí, žárlivostí, potřebou řídit a ovládat a dalšími. Fyzickým projevem disbalance je potom problém se zažíváním, pálení žáhy, překyselenost, žlučníkové kameny, vředy, zácpa, hemoroidy...
Tak na co se máte zaměřit právě vy? Zaměřte se na fotografii, nechejte jí na sebe působit, vaše karta a její skrýtá informace si vás neomylně vybere. Označte do komentů svůj výběr. Na fotce všechno se vším souvisí...ale to už určitě víte. Přeji jistou ruku ve výběru a krásný víkend....Pavka Burdová

Úplněk 9.3.2020

Krásný den, jak jsme si už řekli/napsali ve znamení pořádkumilovné Panny. Součtem tento datum dává číslo 7 – zkušenost, moudrost, zaměření sebe sama do hlubší, duchovní práce. Poselstvím celkově tohoto úplňku pro všechny bez vyjímky je „Najdi pro sebe výhodnější pozici, projdi zkušeností o které víš, ale záměrně jí přehlížíš. Už dávno víš, že se tím jen obelháváš a podvádíš...a tudy cesta nevede. Zvedni hlavu a hrdě bez bázně a hany čel všemu, co přetrvává a už Ti neslouží. Jen tak dojdeš k vnitřnímu klidu a harmonii, posuneš se na své cestě. Mějte sami sebe natolik rádi, abyste dokázali odmítnout požadavky ostatních na vaši vynaloženou energii a čas.“ Tento proces se jednoduše nazývá – Vytyčení hranic.

Fotka a stylizace....barva karet žlutá...tedy vyjasňují temná zákoutí. Květina se jmenuje Alstromeria – symbolika kreativity, přátelství, hojnosti a blahobytu. Její barva je červená jako krev...tedy životní energie. Sova - je symbolem ženského principu, lunární energie a noci, je ptákem magie a tmy, věštění a moudrosti.  Ten, kdo disponuje magickou silou sovy, dokáže vidět to, co se ostatní snaží skrýt. „Soví“ lidé pronikají do temných zákoutí duše ostatních, do tajemství jejich životů. Dreamcatcher – ochranný symbol, pozitivní vyzařování

Orgány se v tento den přiřazují k čakře č.3...solar plexus – Manipura...vnitřní slunce. V našich životech, v reálu se zaměřujeme na to, co nemůžeme strávit, vytrávit. Kde je zapotřebí energií slunce prozářit a co je zapotřebí si vyjasnit? A včem, že bude Panna dělat ten pomyslný pořádek?

Ti co zvolili kartu vlevo...vybrali kartu s názvem „Soucit“ - informace, kterou tato karta přináší je o péči, přijetí, sebepřijetí, empatii a jemnosti. Barva karty je zelená, což v čakrovém systému odpovídá informaci srdeční čakry. Poselství této karty je...Najdi správnou míru v soucítění. Buď jsi příliš soucitný nebo nemáš s nikým a ničím soucit. Zjemni své energie tvrdosti a vyzařuj přijetí. Než začneš kohokoliv hodnotit a posuzovat..přijmi lidi takové, jací jsou. Když přestaneme posuzovat, odevzdáme svou potřebu nápravy. Vyjadřujeme respekt k tomu, že dotyčný si cestu zvolil a není to špatně ani dobře. Tím ovšem aktivujeme i soucit se sebou samými. Dopřáváme sobě stejnou lásku, empatii a péči jemnosti..otvíráme sami sobě cestu srdce.

Pro ty kteří zvolili kartu vpravo a vybrali kartu s názvem „Mysl“..mám tuto odpověď. Skrývá v sobě otevřenost, představivost, flexibilitu a učení. Tedy poselství pro vás je....Otevři svou mysl, máš spoustu informací se kterými nepracuješ. Neumíš si představit jakým způsobem dát věci do pohybu. Netvoříš svou realitu, vyčkáváš. Nepoučil jsi se. Právě nyní nastal čas zaostřit své vědomí na to, co dělá vaše mysl. Zaměřte se na pozitivna ve svém životě...pomyslný list vyhodnocení, co nám slouží a co už ne. Pomalu opouštíme myšlenku držím se toho, co si myslím, že vím. Jsme ochotni zbavit svou mysl neměnných rozhodnutí a hluboce zakořeněných názorů. Když se dokážete zbavit pout zakořeněných názorů, vaše mysl se nastaví pro nové koncepty, vize a sny. Uvědomte, že jste tvůrci svých realit a tím svého běžného života. Nikdo jiný vám v hlavě neuklidí. Nyní máte tu úžasnou možnost vše změnit. A ruku na srdce...před čím zavíráte oči a nechcete vidět ani slyšet?

Pro ty co zvolili kartu nahoře s názvem „Peníze“ mám tuto odpověď. Čakra solar plexus s barvou zlatou, odpovídá i za to jakým způsobem vidíme hojnost, finance, ale také velkorysost a svou osobní moc. Právě nyní je ten správný čas nechat za sebou omezující názory a svá přesvědčení , které jste o penězích měli. Dovolte, aby se vám do života dostalo více pozitivní energie. Zkuste se zaměřit, jak právě teď a tady vnímáte peníze? Měli byste dojít k informaci, že peníze jsou energie, které jsou založeny na dávání a přijímání! Samozřejmě to souvisí i s láskou...jakým způsobem jsme ochotni svou lásku dát, ukázat. Možná se objevuje i pocit, zda jsme vůbec hodni té lásky, hojnosti která k nám přichází. Jakým způsobem byste se zachovali, kdyby k vám přišlo velké množství peněz? S kým byste tento tok sdíleli, na co byste tento příval energie použili? Někteří se přívalem moci a peněz dokáží velice změnit a s tím jde ruku v ruce informace...peníze kazí charakter. Máte pocit, že za to mohou peníze? Nebo je to informace o jedinci, který nic nepochopil a nechává přerůst své ego bez soucitu a otevřené mysli. Je zabedněný, mocenský s uzavřeným srdcem a povyšuje se nad všemi okolo. Vidíte...všechny karty spolu úzce souvisí..jako vše souvisí se vším. Rozloučím se tedy informací...Propojte pomyslný výtah svého rozumu a svého srdce..své myšlenky prociťte vřelou informací srdce a otevřete tím nekonečný tok hojnosti nejen finanční.

Krásný úplňkový den moji milý...pokud cítíte, že nastal čas prosvítit i vaši cestu a nevíte si rady, jsem tu i pro vás...Pavka Burdová

 

© 2015 masazepavka.cz