Anketa

Článek je pro mě
Aha 21.13% (195)
Jasné sdělení 23.62% (218)
Rezonance 23.40% (216)

Víra a víra.....

27. června v 11:48

Víra a víra...

Dlouhou dobu diskutované téma a i já se svou kolegyní Aly Pourovou jsme toto téma rozebíraly. Ona se zaměřuje na šamanské léčení a aktivace vnitřních procesů. Přináší informaci o tom, jak si vybrat to, co nosíte na sobě, tak aby ladilo – rezonovalo s vaší duší...tím se rozzáří celé fyzické tělo a nevládne vám chaos, takže vřele doporučuji....cesta k sobě samým může obsahovat i návody, když se jim otevřete a nestylizujete se do někoho, něčeho jiného, ale ztotožníte se sebou.

Mě přišla myšlenka k našemu rozhovoru ohledně toho, čemu věříme, víra ve svobodě a víra v pastýře či guru a odevzdávání moci nad sebou samotnou do rukou jiných!

Pro lidi, kteří nejsou myslí svobodní, je to co říkám nepochopitelné a půjdou proti, protože já jim vlastně ukazuji, jak se osamostatnit, osvobodit od pout, která brání ve vývoji – ukazuji jak převzít zodpovědnost nad svým životem a neodvracet oči, dělat, že problém neexistuje. V těchto vírách je tak obří propastný rozdíl!!!

Oni se modlí k soškám a energiím jako ke spáse, já jako k podpoře v procesu ve kterém jsem. Nečekám, že mě někdo spasí, a ani nevnímám, že bych potřebovala zachránit od někoho jiného, než jsem JÁ SAMA...vím, že vše, co se děje je můj proces a cesta srdce...jak nahoře - čakry duchovní, tak dole - čakry fyzické, jak uvnitř srdce, které přetéká láskou a vírou v....cokoli....tak navenek. Všechno souvisí se vším!

Pokud je srdce prázdné,zraněné, bolavé, zlomené, vysíláme přesně energie oběti a info...zachraň mě, ale to je role oběti, která nám nenáleží, oběť nepřijímá zodpovědnost za to, co se dále odehrává, je „jen“ oběť! A ano, je to hodně velký a silný proces vymanění sebe sama ze spárů, směr svoboda! Otázkou je...kolik rozhodnutí je po cestě ke svobodě, kolik kroků a uvědomění....a lidem, kteří se rozhodli ve druhou variantu, popřát prostě a jednoduše hodně štěstí a nechat je...nelitovat je, protože oni si tuto cestu zvolili, vybrali!

Říkám tomu smrádek, ale teplíčko. Bohužel je tolik lidí, kteří hledají skupiny, kde by se mohli začlenit do davu a nebyli vidět – ani názorem,ani fyzicky. Svobody se obávají, protože to znamená, že vezmou pomyslně opratě svých životů a začnou ho řídit sami....a něco řídit, chce přece zodpovědnost! A ano, pro mnoho lidí je to bez mála sprosté slovo! Zodpvědnost = dospělost...nosíme občanské průkazy, máme nějaká práva i volit třeba....ženy rodí děti, muži je plodí a za jedince, které jsme společně zplodili máme zodpovědnost...minimálně je naučit jak přežít, dle svých platných vnitřních zákonů....nebo je nechat vyrůstat jak dříví v lese, potom se ovšem nemůžete divit, že v případě toho, že potřebujete lékařskou pomoc, protože infarkt, že vás onen jedinec překročí, jde dělat něco podle něho smysluplnějšího, protože se mu zrovna nechtělo vám pomoci. Víra je ve všem kam se podíváte....víra v partnerství, lásku, zdraví, víra v to, že děti vychovám tak, aby byli šťastné a spokojené se svou vírou. Je důležité mít víru, je jen vaše ať jste si vybrali, kterýkoli ze směrů.

Přeji všem krásný letní čas....Pavka

Barn Owl in Flight

Chcete-li podpořit mou činnost finančním příspěvkem, s láskou a vděčností ho přivítámheart

Číslo účtu -  7861060277/0100     IBAN - CZ8201000000007861060277

 

Srdečně děkuji za jakoukoliv formu odměny. Pokud usoudíte, že by článek pomohl někomu dalšímu s láskou předávejte....

 

© 2015 masazepavka.cz