Anketa

Článek je pro mě
Uvědomující 40.60% (54)
Nutností 29.32% (39)
Potřebou 30.08% (40)

Chcete-li podpořit mou činnost finančním příspěvkem, s láskou a vděčností ho přivítámheart

Číslo účtu -  7861060277/0100     IBAN - CZ8201000000007861060277

 

Srdečně děkuji za jakoukoliv formu odměny. Pokud usoudíte, že by článek pomohl někomu dalšímu s láskou předávejte....

Vůle

6. února v 16:06

Vůle“...

vyjádření, asertivita, sebekontrola, směřování...Naše vůle jde ruku v ruce s tím, co cítíme, co si přejeme, tedy většinou, nebo by to tak aspoň mělo být. Výjimka existuje a potvrzuje veškerá pravidla...vyšší plán, moc a používá se ve větě...“Vůle Tvá ať se stane....a to znamená, že to necháváte v Božích rukou. Také poslední vůle...plníme ze srdce poslední přání, bytosti nám drahé,která odešla. My se ovšem dnes zaměřujeme na vůli naší..tedy patřičně s tou správnou hrdostí oznamujeme, co chceme, co si přejeme, co jsme , jaký je náš záměr a je v tom i svoboda rozhodování. Tím si vyjadřujeme i respekt...respekt ke svému názoru, ke své myšlence. To vše samozřejmě souvisí i s našimi osobními hranicemi...ve smyslu...jó, houpat můžeš, točit už ne! Vyjadřuji se jasně, vše co říkám, je sdělováno asertivně, není potřeba být agresivní, aby mě někdo respektoval, vím kam směřuji atd. Tato myšlenka je pro nás připomínkou, abychom vzali sílu své vůle a nasměřovali ji tam, kde je to pro nás důležité...nejdůležitější.

Naučme se vědomě posilovat svou vůli...třeba jídlem, které nám sice chutná, ale je nám po něm zle...rozhodnutí je jasné, protože je mi z toho zle, nebudu to jíst...nebo se hold budu kroutit v křeči, protože jsem šla přes své rozhodnutí a za blbost se platí. Ale nemusíme na sebe být tak přísní. Začněte tím, že si prostě a jednoduše uvědomíte kým jste a začnete podle toho žít. Vy, ne někdo jiný...komunikujte, projevujte se ve svý pravdě. Když nemáte pevnou vůli, neumíte být rázní a toho umí zdatní jedinci obratně využít. Pevná, silná vůle jde ruku v ruce s rovnováhou. Když si věci ustojíme, jsme v pohodě, v harmonii, je nám prostě fajn. Naučte se postavit se sami za sebe, nenechávejte se připravit o svou sílu a energii. Afirmace....Dovoluji lásce ve svém srdci vysílat signály do vnějšího světa.

Tak a to je pro dnešek vše. Konzultace probíhají, pokud máte zájem, objednejte se...jsem tu i pro vás....krásný, uvědomující....očistný den...vaše Pavka Burdová

 

© 2015 masazepavka.cz