Anketa

Článek je pro mě
Shrnutí 49.67% (76)
Uvědomění, co vše mám za sebou 26.14% (40)
Čeká mě hodně práce na sobě 24.18% (37)

Srdečně děkuji za jakoukoliv formu odměny. 

Číslo účtu -  7861060277/0100     IBAN - CZ8201000000007861060277

Pokud usoudíte, že by článek pomohl někomu dalšímu s láskou předávejte....

Žárlivost, méněcennost....Volba

8. listopadu v 14:00

Dobrý den, v poradně hodně řeším témata týkající se vztahových trojúhelníků.

Většinou jde o to, že ženy přijdou na to, že již nejsou pro své protějšky přitažlivé a buď mají podezření, či přímo vědí, že je partner nevěrný..podvádí je. 

A přijdou otázky....Proč mi to udělal? Co dělám špatně? Kde je chyba? Co má ona a já nemám?

A rozjede se kolotoč vnitřního rozhovoru. Sebelítost, sebevýčitky, pláč, sebetrýznění, velký pocit oběti. Polemika o tom, čeho by byl a nebyl partner schopen, přehazování zodpovědnosti, dělání ze sebe svaté. 

Ty otrlejší sbírají další informace a pidlají se ve špíně zvané nevěra a utápějí se v alkoholu, či jiném svinstvu! V tuto chvíli se jedná o velké zranění...zranění důvěry, zklamání člověkem...a co dál? Ale problém je, že jste přestaly být věrné sami sobě...to sebe jste zradily a vše jste učinily pro svůj protějšek. Můžete namítnout, ale vždyť je to přirozené….ano je to přirozené, když to má své hranice a nejdete do sebeobětování. Potom slyším tyto věty….Udělala jsem pro něho a děti úplně vše a on si toho neváží. A to mi chcete říct, že se mnou je jen ze soucitu? Vždyť mi nosí kytky! Ale on mi říkal…..on sliboval. To on, já ne! Takže je teď s ní? Odjel pryč a já s ním nemohla...takže jel s ní! To by přece nemohl udělat!? Mohl….protože může a ten, kdo to dovolil jsi byla Ty!

Pánové vím, že se to děje i vám, ale žen je tak nějak víc – nebo těch, které přicházejí za mnou….struktura odpovědi je stejná i pro vás :-D...jen si změňte ženský rod na mužský.

Moji milí, vztah je 50/50 zodpovědnost na tom jak vztah vypadá, je vaše a jeho! Ne třetí, čtvrté, páté osoby, ta je pouze zprostředkovatel! Nosič informace o ne - moci! Vy jste ta, která se užírá žárlivostí a stojíte před VOLBOU....co tedy zvolíte?

Zde je jedna z mých odpovědí pro Vás...

.návod chcete - li, kéž vyjde slunce pochopení a prozření...

Jedna z mých odpovědí...

Kdybych tak měla lék na žárlivost....bohužel nemám.

Na tento Vámi popsaný model platí pouze jedno rčení...."Pokud miluješ, dej tomu svobodu...je-li to Tvé, vrátí se to. Pokud ne, nikdy to Tvé nebylo." 

Není nic horšího než se sevřenými pěstmi držet neudržitelné. Má rada tedy opět zní....zaměřte se sama na sebe jako na důvod, co a kdo stojí za to, aby jste se dala dohromady ze závislosti na svém partnerovi! 

Vše bude fungovat s Vaší trpělivostí a tím, že Vy budete tu změnu chtít! Já nemůžu chtít víc než Vy!

Pokud začínáte info....to nedokážu, vyslovujete sama sobě nedůvěru a zaříkadlo, že jste právě našla důvod proč to nejde! 

Takže jsou a existují právě před Vámi tři šuplíčky. 

Ten první....se jmenuje já chci a udělám pro to cokoliv bez výhrad...a nikdo neříká, že to je lehké a vše půjde hladce! Ale je zde jasný motiv Já chci!!!! 

Druhý šuplík se jmenuje....Já chci, ale momentálně existuje důvod proč to nejde! Časově omezeno dobou 3 měsíce...potom se mění na šuplík č.1 nebo propadne do šuplíku č.3, 

který se jmenuje Já nechci....v tomto šuplíku hledáte důvody proč to nejde! 

V jakém šuplíku se právě nacházíte? Odpovězte si popravdě. Ano přiznat si je někdy hodně těžké, můžete mít pocit marna, že to nezvládáte, nemůžete, bolí to, ale porod - bolesti zrodu nového člověka, nové bytosti mají své náležitosti!!! 

Váš problém je, že mu chcete dokázat, že jste úctyhodná, že si zasloužíte, že jste pro něho důležitá! Ale to vše vrhá stín na pravý cíl, kterým jste Vy! 

To pro sebe máte dělat svá rozhodnutí, Vy si máte stát za ta všechna ocenění úcty, důležitosti!! 

ON Vám jen ukazuje, že pro sebe sama nemáte pochopení, nejste ta důležitá a máváte nad sebou pomyslně rukou. Potom jste unavená vztahem, místo, aby jste dokázala čelit výzvám s hrdostí a sebeúctou! 

Sebeléčení je možné, budete-li chtít a dopřejete si ho! Prozatím si jej nedopřáváte a veškerou energii i nadále věnujete svému partnerovi ať dělá, co dělá a s kým to dělá..... 

Mohu Vám nabídnout, že po dobu týdne budu každý den zasílat energii na Vaši podporu. Energie se jmenuje Reiki....života dárná energie, láska, světlo které léčí a podporuje. Každý den 20 min.  Co s tou energií uděláte, bude na Vás! Zda si ji dopřejete pro svou podporu, nebo budete dotovat partnera...je čistě Vaše svobodné rozhodnutí. Dejte vědět, jak jste se rozhodla. Prozatím přeji krásné odpoledne...Pavka

Jako podpora, či průvodce jsem tu i pro vásheart

 

 

© 2015 masazepavka.cz