Telefon

774036344

E-mail

kozorozik@seznam.cz

Otevírací doba

Po - Pá: dle objednání

Jak jsem psala již u výběru, tak tady to pro kolektivní část ještě doladím.

…..můžeme být pozorovateli, účastníky různých životních příběhů, můžeme a máme na to svůj názor, ale odevzdejme lpění na tom, že bychom to mohli změnit. Protože to nelze. Co jediné změnit lze, je náš úhel pohledu k dané věci, stavu, příběhu, situaci….

Pokud budeme mít tu iluzi, že svým přičiněním, svým názorem, svým nevím čím „pomůžeme“ běh věcí zvrátit, je to naše neochota věcem dát svobodu letu a budeme se toho křečovitě držet. Vyplývá z toho, že to bude stát primárně naši sílu, chuť(otrávenost), fyzické problémy v podobě stavů těžkosti, různých bolestí – hlava, břicho, záda, kolena.

Opusťme tedy svá citová lpění (jde o lidi nejbližší) a vytvořme si své vlastní jistoty a pevné základy. A to nejlepší heslo na konec kolektivní části….“Zkušenost je nepředatelná!!!!“

1. Ahoj jedničky, možná vás zarazilo info z kolektivní části, ale tím se nenechte odradit. Chvilku to vydýchejte a vraťte se zpět. U toho dýchání si zkuste představit a udělat si jasno co/koho se vy sami primárně snažíte změnit? Uvědomte si také jakou roli v tom příběhu hrajete vy. Možná se snažíte dělat spojnici, mezi dvěma světy a také chcete, aby oba světy dostaly co nejvíc, nejlíp….ale to, co se snažíte propojit o to možná ani nestojí. Zkusili jste se na to podívat z této stránky?

Prostě vy děláte ze svého nej přesvědčení vrtuli v letu s úsměvem a saltem…ovšem buď je to přijímáno jako „mluv si co chceš, já si to udělám po svém a tak jak to dělám je z mojí strany v naprostém pořádku“ takže je u vás vyvolán pocit je to marný, je to marný, je to marný a tak trochu hrách a stěna…znáte to. Nebo druhá varianta, vše je hltáno, následně odsouhlaseno ale ve fyzickém světě beze změn! Ovšem dále je očekáváno, že budete plnit funkci spojnice – ve smyslu samozřejmost. A kudy vede cesta? Vytvořte uzavírku a vyčkejte s čím oba světy přijdou…opusťte chtíč a touhu to vyřešit za ně. V tuto chvíli vezměte minci a spolu s přáníčkem jí vhoďte do „studny přání“ a jen buďte, zaměříte se na vlastní prostor – ten svůj!

2. Ahoj dvojky, vy jste zvolili cestu uvědomění. Takže tak trochu poustevník. Uvnitř sebe máte svá vnitřní nastavení, která se nemusí nutně slučovat s představami vašeho okolí. Vnitřní nastavení – osobní hranice. Nejen od vás ven, ale i zvenčí k vám. Cituji…“Chovat se k druhým láskyplně, neznamená jim dovolit vše.“ Připomínám obousměrný provoz….z druhé strany vám může být připomínáno stejné rčení. Když se na fotku zadíváte, uvidíte polorozpadlý plot a ten nám prozrazuje, že vaše nastavení se rozpadá. Aby jste zvítězili – nad situací, stavem, příběhem je nutno si opravdu vzít všechny osobní informace (na fotce „musíte“ zvednout nohy a přeskákat přes keříčky, až potom jste u plotu) a byť se vám to úplně nelíbí a vašemu uchu to zní jako kritika, to přijměte….až potom se s tím dá něco dělat. Pokud jen bezhlavě bojujete s imaginárním nepřítelem, kterého vidíte téměř všude a nepřijmete všechny součástky, plot neopravíte, ale také se nepohnete.

Dobrá zpráva je, že je právě teď ten čas – už nastal! Tak se toho nebojte, keříky nejsou zase taková překážka, prostě hopněte.

3. Ahoj trojky, váš výběr vás vede do slepé uličky, což na první pohled skutečně není vidět. Co si ale máte na této slepé uličce uvědomit je to, s jakým úmyslem tuto cestu chceme absolvovat a ten rozhodně není špatně. Co se dá na této cestě použít, využít jako třeba dřevo po pravé straně, což je v mojí řeči směr do budoucna. Dřevo je palivo, jen na upřesnění. Tato cesta je pro vás nutná a pro další pokračování nezbytná. Na této cestě potkáte, poznáte lidi, kteří vám mají co předat, třeba jen inspirovat, zažehnout jiskřičku naděje, touhy nebo inspirace. Na této cestě pochopíte informaci „Bytí podobné slunci“…a potom se vydáte zpět na hlavní a už vás nic nezastaví. Tedy nevnímejte primárně, že jdete blbě, protože tak tomu není….tato zkušenost je velice důležitá pro váš další život. Uvědomíte si své přirozené instinkty, svoje smysly, své vědomí, svou důvěru a intuici. Když to propojíte s informací z kolektivní části viz nahoře – jste doma!

Tak a to je pro tentokrát vše….pevně věřím, že jste našli své odpovědi, nápovědu co a jak pokračovat dál….užijte si nové energie června plné sluníčka a těším se na setkání s vámi i na zpětnou vazbu.

Pokud se rozhodnete podpořit mou písemnou tvorbu finančním darem, zašlete jakoukoli částku na č.ú.7861060277/0100…děkuji…s láskou Pavka

Doporučené články