Telefon

774036344

E-mail

kozorozik@seznam.cz

Otevírací doba

Po - Pá: dle objednání

Tento měsíc začínáme úplňkem v Kozorohu, pěkně nohama na zemi. A ustát máme hlavně ty emoce, které s námi pěkně mávají! Jsou vpravo, vlevo, nahoře, dole, uprostřed….ježiš tady taky 👀🙈! Emoční stav s pláčem nebo bez, emoční vlny, chvění, husí kůže, hysterický smích, motýlci v břiše, panika, atak, okusování nehtů, hraní si s vlasy, pohupování nohou, nervózní hraní si s čímkoliv….Nohy jsou také v tyto dny citlivější, vlastně mohou i dost bolet – kolena, kosti, páteř, svaly, čéšky, kůže a slezina.

Takže, položme se na tyto otázky! Kam nás dovedla naše rozhodnutí? Kroky určují směr a kam nás směřují? Je naprosto jasný každý další krok? Cítíme se při tomto pohybu dobře? Nebo je nad naše síly, máme pocit, že už nemůžeme. V tuto chvíli jde jen o to, že rozdělané se má dokončit, pokud tak neučiníme, budeme vrstvit. Na všech úrovních. A co se stane potom v reálu? Chaos, zmatek, blázinec!!!! Jedno po druhém si pěkně oddělíme a léto nám v tom svou energií pomůže.

🍀Cesta č.1

Zvolili jste cestu do bezpečí. Cestu vnitřního míru, jistot a pevné půdy pod nohama. Bitvy, kterými bylo zapotřebí projít a zdolat, máte za sebou. Nyní je čas oddechu a zpracování emocí. Uchopte svou knihu emocí a prolistujte každý list, bezpečně poznáte, kde ještě bude nějaká ta práce. Teď ovšem neřešíte, jen nabíráte sílu a vyhlížíte nové příležitosti. Takže bilancujete a užíváte si prázdnin….nezapomínejte na péči o sebe. Co zde podniknete, 100x se vám vrátí.

🍀Cesta č.2

Zvolili jste cestu do kopce a logicky z věci vyplývá, že se po vás chce, aby jste zabrali a mákli si. Už jste se dohrabali až sem, takže co uděláte? Vzdáte to a vrátíte se? Ne, to nejste vy. Když pochopíte energii svého vnitřního pohonu, kterou je radost(orgán slezina) půjde to samo. Vy se vlastně ani nenadřete, protože síla rozhodnutí v radosti vás žene a je úplně jedno, že do kopce!

Zaměřte se na svoje bříško, svůj solar plexus. Je to vaše vnitřní slunce a s tím jde ruku v ruce, jak záříte a vyzařujete. Uvědomte si sebe!

🍀Cesta č.3

Zažili jste nějaké zklamání a dále tomu věnujete veškerou svou pozornost. Sklenice je rozlitá a co dál? Budete hořekovat, že to mohlo být a bylo by, kdyby? Nebo zvednete hlavu a přiznáte, že to možná nebylo to nejlepší, co se z možného balíčku nabízelo? Že jste vzali za vděk tím, co bylo, ale v podstatě jste po tom v životě netoužili a žijete jen slabý odvar z onoho silného čaje. Slunce poukazuje na jasnost v dané věci.

Zaměřte se na svou živočišnost, na své touhy, kreativitu, radost….touhu. Po čem v životě toužíte? Pokud nežijete to po čem jste toužili, je právě teď na čase to změnit!

No a to je vše, našli jste svůj směr? Přeji krásný sluncem zalitý červenec a hodně chuti k dalším krokům. Těším se na setkání i zpětnou vazbu.

Pokud se rozhodnete podpořit mou písemnou tvorbu finančním darem, zašlete jakoukoli částku na č.ú.7861060277/0100…děkuji…s láskou 🫶 Pavka

Zobrazit přehledy a reklamy

Propagovat příspěvek

Všechny reakce:

4Martina Středová, Olga Nymsová a 2 dalším

Doporučené články