Telefon

774036344

E-mail

kozorozik@seznam.cz

Otevírací doba

Po - Pá: dle objednání

Vítám vás u prvního rozcestníku pro rok 2024. Co nás čeká a nemine? Podíváme se na leden 2024 z celkového pohledu. Měsíc má označení č.1 součet roku dává číslo 8. V numerologii č.8 značí rovnováhu a karmické zákony, my to ovšem spojíme s tou lednovou jedničkou a máme součet pro leden 9. Budeme dokončovat, dolaďovat, ukládat nová nastavení, taky si je máme ustát. Devítka cyklus uzavírá, aby mohlo přijít něco nového a energie konců a nových začátků se prolínají. Čeká nás Kozoroží Novoluní a Lví úplněk! Rok nastávající je rokem přestupným a řekla bych pro všechny zlomový.

💞Lednové poselství…Posunujeme se za hranice dramat, situací a událostí. Tvoříme si vlastní cesty. Jsme vedeni a uvolňujeme prostor pro dobrou a pozitivní energii.

A teď jednotlivé výběry…

🍀Cesta č.1 – Byla zvolena cesta přijetí minulosti. Když se zadíváte, dýchá z té fotky na vás klid, čistota, možná zima a neútulno. Jde ještě o pár doladění a uvědomění si. Celkově je ovšem směrováno k vnitřní rovnováze. Můžete si i napsat seznam věcí, kde máte pocit, že vás cosi z minulosti kouše do zadku a působí vám nepříjemno. Když uvidíte černé na bílém co a jak a nemyslím předsevzetí, bude se vám lépe zpracovávat. Leden nese číslo jedna…jsou tu nové začátky plné očekávání a těšení se. Jedno malé upozornění, nesklouzněte opět k tomu, že se budete rozhodovat v rozporu se svými city. Logika je dobrá věc, ovšem někdy je zapotřebí věci, situace procítit a nechat srdce, aby nám ukázalo ten správný směr. A ještě jedna věc…to, že jste byli příliš praktičtí a logičtí, vás dostalo sem. Myslet i na sebe není sobecké. Tak šťastné vykročení.

🍀Cesta č.2 – I když vidíte bláto, nenechte se zmást. Jdete dobře, už jste si uvědomili své příležitosti. Také jste přišli na to, že co do svých přání, vizí a snů vložíte…to se vám vrátí. A ten vklad se začíná probírat k životu. Procházíte pomyslnou slavobránou. Na své cestě jste nebyli sami a i nadále zde nejste sami. Máte u sebe nezištnou pomoc přítele a cítíte, že na své cestě máte krytá záda. Je to potomek vlků a do vašeho života přináší sílu a vaší duši pomáhá se rozpomínat na místa pro vás důležitá. Vaše cesta je tedy pod velkou ochranou, věřte a pokračujte. Přeji šťastné dny.

🍀Cesta č.3 – Blahopřeji, zvolili jste cestu dokončení. Každý příběh má svůj úvod, stať a závěr. Aby mohlo něco nového začít, musí něco skončit. Vám se podařilo identifikovat ve svém životě prvky manipulace a s těmi jste již koncem roku začali pracovat. Našli jste správnou míru a nyní si zpracováváte další kroky. Není to o plánech a tvoření jasných tahů jako když hrajete šachy. Dál posilujete nastavení svých osobních hranic a vaši cestu bych nazvala „Vstup do života“. Do nového, podle nových upgradovaných vnitřních systémů. Bezpečně poznáte co ještě ano a co už rozhodně ne! Přeji hodně sil a štěstí ustát si svá nová nastavení.

A to je vše. Našli jste své odpovědi?

Přeji všem šťastné kroky v novém roce plné zdraví, pohody a lásky❤️….Pavka Burdová

Těším se na setkání i zpětné vazby od vás!

Pokud se rozhodnete podpořit mou písemnou tvorbu finančním darem💸, zašlete jakoukoli částku na č.ú.7861060277/0100…

Doporučené články