Novinkaheartheartheart

Očistná, voňavá koupel/kůra pro ženy. Směsi jsou míchané k aktuálnímu dění, tedy k úplňku, novoluní, slunovratu, před a po menstruací, k podpoře očistného procesu v cyklení, nebo jen tak pro relaxaci...

Take a dip into relaxation with some gorgeous bath inspiration for your pamper days! #baths #floral #fragrance #pamper #self-care

Recenze....heart

1. Chtěla bych říct, že TVOJE PRÁCE MÁ VELKÝ SMYSL a může pomoci ženám žít krásnější a šťastnější život, než si kdy uměly představit. DĚKUJI Tvé Rose Pavli heart

2. Tato metoda mi změnila život, díky Rose a Pavko! Cítím se nyní sladěná a vyladěná...přesně jak jsi říkala. Nacítit ty správné vibrace a sladit se s nimi. Potom se vrátíš zpět k sobě, ke své prapodstatě a přirozenosti. A menstruace se mi také upravila. Zkrátil se mi cyklus a bolesti jsou pryč. Vím, že jsem stále v procesu, ale už s jiným pohledem. Budu pokračovat, chci a můžu. Díky, díky, díky....P.H.

Rose...

..metoda řešící odblokování nejen pánevního dna na všech úrovních. Vibrace, vyladění energetických systémů pro lepší a snadnější život. Tato metoda je zázrak, nebojím se toto slovo použít.

Každý den přichází klientky a vypráví mi své příběhy, svá prozření. Je to až neuvěřitelné. Funguje hned v několika vrstvách najednou. Propojuje energetickou část s fyzickým tělem a naopak. Je založená na myšlence, že vše souvisí se vším. Její vibrace vylaďují, slaďují člověka jako takového a vedou ho k jeho opravdovosti...bez masek , nánosů.

Bloky se uvolňují, odtékají v podobě menstruační krve, močí, potu, ale i slz. Prožitky v sexuální oblasti jsou krásným důkazem, jak Rose uvolňuje vnitřní ženu. Orgasmus je daleko intenzivnější a delší, nebo přichází ve vlnách. Přichází i hravost a znovu se aktivují touhy a potřeby propojení s naším protějškem. Menstruace se upravuje a období se zkracuje. K tomu napomáhají bylinkové vložky jako suchý zábal, nebo bylinné posezení – napářka.

Častou překážkou je nitroděložní tělísko nebo antikoncepce v jiných podobách. Vše je uměle vytvořené, vaše cykly, menstruace, city a pocity zmražené ...nemohu opomenout informace v příbalovém letáku ohledně jater, trombóz a dalších vypsaných. Všechny to známe, ale riziko dlouhodobě a vědomě podstupujeme. V mnohých případech je velké riziko toho, že pokud se rozhodneme dítě mít, najednou to nejde. Psychosomatika je úplně zřejmá...žena, která bere či používá antikoncepci popírá své ženství, obává se svého ženství a je raději řízena jakýmsi plánem...

Nicméně, jak toto řeší metoda Rose ? Vede opět k opravdovosti a do zdraví.

Proto, ženy cítí, že by měly ve svém životě něco změnit. Antikoncepci posléze vnímají jako špunt bránící toku vnitřní energie. Ty, které nedokáží vystoupit ze svých obav a berou pilulky dál, nebo nechávají vykonávat funkci své nitroděložní tělísko, prožívají vnitřní rozkol a věci se nedávají do pohybu tak rychle jak by očekávaly, nebo by si přály.

Vše výše popsané není procházka růžovým sadem, je to cesta uvědomění, kde všude jsou uloženy informace ublížení, bolesti, křiv, zrad, obětí a mnoho dalších.

Žena prochází fázemi, které úžasně popsala v článku Vendy..https://www.vendulakocianova.cz/transformace-zenske-sexualni-energie-a-doba-temna/?fbclid=IwAR0I6D76P9MXI9Z8DSu2UraGOSAAg6OLAxAi4EJKsH3ZWnKsEyuAgl0oxkE

Pokud se dostaneme do zmiňovaného období temna, nebo tzv. Vypnutí ...zůstavá vše na chuti a touze žít, být a fungovat v radosti a lásce....či se prostě spokojit s tím, co v tu danou chvíli ta dotyčná má. Úžasné na tom je, že možnost výběru je stále s námi...i když zrovna není vidět, je tam. Volba nemusí být populární a proto se nám do ní někdy úplně nechce, ale výsledek, když potlačíme lenost a vykročíme, stojí za to.

Přejeme všem, kteří čtou tyto řádky, hodně síly, touhy a chuti k rozhodnutí učinit konečně krok sami za sebe a pro sebe....Pavka a Rose

Talking about our self-worth can be one of the toughest conversations we can have. Have you ever been asked to list your strengths, talents, and virtues without thinking about your accomplis…

Rose terapi

 

ROSE

Rose - nový přístup v řešení většiny potíží v prožívání intimních vztahů ženy.

Rose je řešením pro potíže vzniklé emočně i fyzicky.

Emoční – emoční bloky vzniklé psychickým i fyzickým ublížením. 

Fyzické -  Operace a fyzickými projevy jsou např. Výtoky, cysty, myomy, bolesti v podbřišku při ovulaci, v kříži, v průběhu menstruace, při milování, přílišné krvácení a další jiné.

Pokud máme zranění na srdíčku a dušičce, fyzickým projevem se žena zavírá do sebe, staví pomyslnou hráz a tím se může spustit koloběh problémů. Uzavřením se znecitliví k vnímání prožitků, protože lepší než si nechat ubližovat a vnímat bolest, je necítit nic.

Všechna traumata si žena nese po celý zbytek života a může je předat i dalším generacím.

Dále ovlivní i její přirozené vnímání svého těla a následně i orgasmu.

Cena rozboru se bude odvíjet od času s Vámi stráveného (60 min/ 600,- Kč).

Rozbor obsahuje emoční a fyzické projevy Vaší tělesné schránky způsobené disharmonií čaker.

Ke každé z Vás přistupuji individuálně a ráda vše vysvětlím...žádná otázka není chápána jako hloupá, trapná, či nemístná. Metoda se díky komunikaci s každou z vás dále rozvíjí. Pokud se tok energie někde pozastaví, vše se upraví energetickou intuitivní masáží. Dovolte mi zde ještě se pozastavit nad pojmem energetická intuitivní masáž. Tato služba je velmi individuální a může se stát, že před Vaším příchodem mi přijde informace o masáži, určité části Vašeho těla. Tato procedura může usnadnit průtok energií ve Vašem těle a urychlí tím čištění. Pokud byste Vy sami ucítili, že některá část Vašeho těla potřebuje zharmonizovat, uvolnit či pohladit...řekněte to. V okamžiku, kdy terapie končí po oboustranné dohodě, vypracuji uzavření a konečný rozbor - co jste si s Rose vyčistily, vyřešily a na čem je ještě zapotřebí zapracovat. Vychází se ze vstupního rozboru.

60 min/600,- Kč - při sezení se klientka bude plně věnovat sama sobě. Učí se vnímat své tělo, pojmenovávat pocity a emoce, které cítí. Komunikuje sama se sebou. Po ukončení sezení zvědomuje klientka v komunikaci se mnou své vjemy. Pojmenujeme problém, který již déle problémem být nemusí a soustředíme se na situaci, která se právě objevuje, a která nám může pomoci se posunout zase o krůček dál. V ceně, jako podpora čištění, je dámská hygienická vložka s bylinkami.

 

Každý další dotaz je zpoplatněn dle platného ceníku.

60min/600,-

rosepavka@seznam.cz

 

Výsledek obrázku

Otázky a odpovědi

Otázky a odpovědi

5. července v 10:50 - 1.otázka.. Odkud metoda pochazi?  Metoda pochází z Čech 2. otázka.. Ma cenu jedno sezeni nebo je treba pokracovat?  Jedno sezení zcela určitě smysl nemá. První sezení je zvědomovací s rozborem. Tedy odhalení všech přičin, proč se nám co děje, kde je informace - blok fyzický, kde je informace - blok emoční.

Novinka je " Bylinkové posezení " pro rozmazlování vnitřní ženy.

Zpět ke kořenům

Celkové prohřátí je velice příjemný relax a přináší spoustu dalších věcí...

- upravení menstručního cyklu

- vymizení bolestí, migrény

- obnovení, oživení dělohy

- osvěžení

- řešení pro menstruační bolesti

- uvolnění a očista zde uložených emocí, obnova tvoření a chuti do života

Cena od 300,- Kč...dle času stráveného v posezení

 

Výsledek obrázku pro bylinky pro ženy

Anketa

V Rose vidím
Řešení svých problémů 36.78% (327)
Kompletní odblokování 19.57% (174)
Uzdravení 19.91% (177)
Svou cestu 23.73% (211)

© 2015 masazepavka.cz