Telefon

774036344

E-mail

kozorozik@seznam.cz

Otevírací doba

Po - Pá: dle objednání

Rose – nový přístup v řešení většiny potíží v prožívání intimních vztahů ženy.

Rose je řešením pro potíže vzniklé emočně i fyzicky.

Emoční – emoční bloky vzniklé psychickým i fyzickým ublížením.

Fyzické – Operace a fyzickými projevy jsou např. Výtoky, cysty, myomy, bolesti v podbřišku při ovulaci, v kříži, v průběhu menstruace, při milování, přílišné krvácení a další jiné.

Pokud máme zranění na srdíčku a dušičce, fyzickým projevem se žena zavírá do sebe, staví pomyslnou hráz a tím se může spustit koloběh problémů. Uzavřením se znecitliví k vnímání prožitků, protože lepší než si nechat ubližovat a vnímat bolest, je necítit nic.

Všechna traumata si žena nese po celý zbytek života a může je předat i dalším generacím.

Dále ovlivní i její přirozené vnímání svého těla a následně i orgasmu.

Cena rozboru se bude odvíjet od času s Vámi stráveného (60 min/ 800,- Kč).

Rozbor obsahuje emoční a fyzické projevy Vaší tělesné schránky způsobené disharmonií čaker.

Ke každé z Vás přistupuji individuálně a ráda vše vysvětlím…žádná otázka není chápána jako hloupá, trapná, či nemístná. Metoda se díky komunikaci s každou z vás dále rozvíjí. Pokud se tok energie někde pozastaví, vše se upraví energetickou intuitivní masáží. Dovolte mi zde ještě se pozastavit nad pojmem energetická intuitivní masáž. Tato služba je velmi individuální a může se stát, že před Vaším příchodem mi přijde informace o masáži, určité části Vašeho těla. Tato procedura může usnadnit průtok energií ve Vašem těle a urychlí tím čištění. Pokud byste Vy sami ucítili, že některá část Vašeho těla potřebuje zharmonizovat, uvolnit či pohladit…řekněte to. V okamžiku, kdy terapie končí po oboustranné dohodě, vypracuji uzavření a konečný rozbor – co jste si s Rose vyčistily, vyřešily a na čem je ještě zapotřebí zapracovat. Vychází se ze vstupního rozboru.

60 min/800,- Kč – při sezení se klientka bude plně věnovat sama sobě. Učí se vnímat své tělo, pojmenovávat pocity a emoce, které cítí. Komunikuje sama se sebou. Po ukončení sezení zvědomuje klientka v komunikaci se mnou své vjemy. Pojmenujeme problém, který již déle problémem být nemusí a soustředíme se na situaci, která se právě objevuje, a která nám může pomoci se posunout zase o krůček dál. V ceně, jako podpora čištění, je dámská hygienická vložka s bylinkami.

Každý další dotaz je zpoplatněn dle platného ceníku.

terapie 60min/800,-

konzultace Rose 60 min/800,-

Rose…

..metoda řešící odblokování nejen pánevního dna na všech úrovních. Vibrace, vyladění energetických systémů pro lepší a snadnější život. Tato metoda je zázrak, nebojím se toto slovo použít.

Každý den přichází klientky a vypráví mi své příběhy, svá prozření. Je to až neuvěřitelné. Funguje hned v několika vrstvách najednou. Propojuje energetickou část s fyzickým tělem a naopak. Je založená na myšlence, že vše souvisí se vším. Její vibrace vylaďují, slaďují člověka jako takového a vedou ho k jeho opravdovosti…bez masek , nánosů.

Bloky se uvolňují, odtékají v podobě menstruační krve, močí, potu, ale i slz. Prožitky v sexuální oblasti jsou krásným důkazem, jak Rose uvolňuje vnitřní ženu. Orgasmus je daleko intenzivnější a delší, nebo přichází ve vlnách. Přichází i hravost a znovu se aktivují touhy a potřeby propojení s naším protějškem. Menstruace se upravuje a období se zkracuje. K tomu napomáhají bylinkové vložky jako suchý zábal, nebo bylinné posezení – napářka.

Častou překážkou je nitroděložní tělísko nebo antikoncepce v jiných podobách. Vše je uměle vytvořené, vaše cykly, menstruace, city a pocity zmražené …nemohu opomenout informace v příbalovém letáku ohledně jater, trombóz a dalších vypsaných. Všechny to známe, ale riziko dlouhodobě a vědomě podstupujeme. V mnohých případech je velké riziko toho, že pokud se rozhodneme dítě mít, najednou to nejde. Psychosomatika je úplně zřejmá…žena, která bere či používá antikoncepci popírá své ženství, obává se svého ženství a je raději řízena jakýmsi plánem…

Nicméně, jak toto řeší metoda Rose ? Vede opět k opravdovosti a do zdraví.

Proto, ženy cítí, že by měly ve svém životě něco změnit. Antikoncepci posléze vnímají jako špunt bránící toku vnitřní energie. Ty, které nedokáží vystoupit ze svých obav a berou pilulky dál, nebo nechávají vykonávat funkci své nitroděložní tělísko, prožívají vnitřní rozkol a věci se nedávají do pohybu tak rychle jak by očekávaly, nebo by si přály.

Vše výše popsané není procházka růžovým sadem, je to cesta uvědomění, kde všude jsou uloženy informace ublížení, bolesti, křiv, zrad, obětí a mnoho dalších.

Žena prochází fázemi, které úžasně popsala v článku Vendy..https://www.vendulakocianova.cz/transformace-zenske-sexualni-energie-a-doba-temna/?fbclid=IwAR0I6D76P9MXI9Z8DSu2UraGOSAAg6OLAxAi4EJKsH3ZWnKsEyuAgl0oxkE

Pokud se dostaneme do zmiňovaného období temna, nebo tzv. Vypnutí …zůstavá vše na chuti a touze žít, být a fungovat v radosti a lásce….či se prostě spokojit s tím, co v tu danou chvíli ta dotyčná má. Úžasné na tom je, že možnost výběru je stále s námi…i když zrovna není vidět, je tam. Volba nemusí být populární a proto se nám do ní někdy úplně nechce, ale výsledek, když potlačíme lenost a vykročíme, stojí za to.

Přejeme všem, kteří čtou tyto řádky, hodně síly, touhy a chuti k rozhodnutí učinit konečně krok sami za sebe a pro sebe….Pavka a Rose

Nejčastější dotazy

1.otázka.. Odkud metoda pochazí?

Metoda pochází z Čech

2. otázka.. Ma cenu jedno sezeni nebo je treba pokracovat?

Jedno sezení zcela určitě smysl nemá. První sezení je zvědomovací s rozborem. Tedy odhalení všech přičin, proč se nám co děje, kde je informace – blok fyzický, kde je informace – blok emoční. Co jsem převzala z rodové linie matka, babička atd. V každém případě doporučuji dokončit první fázi….což může být 5, ale i 10 sezení. Každopádně tento čas se shoduje s reobnovou, tzv. životním restartem – vytvoření nového života trvá 9 měsíců. To záleží na tom, co vše a jak moc, je uloženo ve třech vrstvách Vašeho pánevního dna.

3. otázka… V cem je pristup odlisny od vaginalniho mapovani?

Vaginální mapování je úžasná věc – rozdíl… Rose je jemnější. V případě vag.map. jsou ruce terapeuta neměnné, v rukou je určitá energie pro konkrétního klienta. Energie Rose se dá přizpůsobit tak, aby byla příjemná, vzrušující a přitom řešící. Obě varianty jsou zde proto, aby měly ženy i muži možnost své problémy řešit. Záleží na tom, co je komu bližší. Metoda Rose se provádí v leže na břiše, tak, aby dotyčná/ý měl pocit bezpečí a chráněnosti. Další rozdíl je ve finančním ohodnocení. Základní sezení k Rose s rozborem a první sezení se pohybuje kolem 3000,- cca 2,5 hod, každé další sezení bez rozboru v době trvání 60min/800,- Kč + eventuální cestovné. Za vaginální mapování se platí dopředu za 3 sezení cca 9 hod, ať přijdete, či nikoliv konstantně cca 15000,- až 22000,-Kč

Toť základní info, více je opravdu na bližším setkání a konkrétních případech.

4. otázka ..Jak se potom budu citit?

To Vám nikdo neřekne, nedá se dopředu sdělit, co si budete konkrétně řešit. Ve většině případech se objeví únava, další procesy jsou velice individuální, ale dějí se emoční procesy, prožitky a po dalších sezení se upravuje menstruční kalendář, intenzita a fáze, cykly jako takové, výraznější sexuální prožitky, jiné vnímání rozkoše, znásobující se orgasmus, změna úhlu pohledu a další…

5. otázka.. Je první sezení vhodné v okamžiku, kdy odjíždím druhý den na dovolenou?

Není, protože ve Vašem těle se dějí procesy, pro které je zapotřebí mít dostatečný, volný prostor.